MTZ Belarus

Da, barem po nazivu, ako izmeris struju koju povlaci daleko je manje.
Medjutim kolicina svetlosti koju daje je fenomenalna, ako pri tome jos uzmete u obzir da se to danas kupi za hiljadu ili manje dinara, dobitna kombinacija
 
Imas u upustvu pise na koliko kila i kako se dotezu,skine se kardan od menjaca,i tu ima matica na srednjem kucistu,ona se steze,valjda je tako.Izbaciti te lamele je po meni glupost,klasicno budzenje ,mi uvek pametniji od konstruktora,i posle kad skruni zube na zupcanicima u prednjem mostu ili strada kardan,onda ne valja rus,los kvalitet.Kad su ispravno detegnute,a dotezu se jer lamele kao i svake ,kocione,vucne,ove ili one,se trosu,nema on tu nista da smrdi ili proklizava,jedino kad se prednji most ukopa previse u blato onda prorade te lamele,sto se desi ponekad kod mene,i pogotovo u rikverc ako pokusavam da se izvucem.
 
Smrad se osetio na asfaltu a nije bila uključena prednja vuča,doduše predhodni dan ga je vozio baba a on nikad nije vozio Rusa i morao sam da nacrtam na papiru šemu kako idu brzine😂,možda je nešto zezno
 
Кроз заштитну гумицу од педала заоштриш цевчицу вд спреја и прскаш доле на те рупице излази гадија,ја сам чак и сабензином то радио ветеринарски велики шприц и полако....
 
Mi smo tu sipali famin kroz prahobran
, Začepiš rupice uspeš famin pa izdrndavaš kočnice da ih opere i odmasti pa očepiš rupice da izadje MEMLA

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel na ove gumice se misli ?,na slici je levi dobos,slikano ispod ulaznis stepenica.Inace ja nikakve rupice nisam nasao xd.

 
Nazad
Vrh