MTZ Belarus

Pa dobro kažeš al tvoj stigao iz Rusije ali ovi što su ovde sklapani se previše kvare , za sad ostajem na mojoj 82-ci dobra je i ona samo moram da nadjem antifone :osmeh:
 
Ljudi o tome vam pricam. Nekolicina sto su u poslednjih 2-3 godine dosli u selo, to je sve teski krs. Nekvalitetno.
 
čitam i nevjerujem što pišete......pogotovo za traktor od 125rs, ili čovjek koji novog tjera kući, a ko da je starog kupio.....imam osječaj da se dobro prodaje, pa trebaju puno napraviti, sve nabrzinu, samo da je gotovo, a tako nemože biti i kvalitetno.....šteta

a pričaju ljudi i da novi djelovi što se mogu kupiti da jednostavno nemaju baš nikakvu kvalitetu, i pitanje je koliko će trajati
 
Sad sam se setio: Bio sam kod majstora (valjda mi je menjao lamelu na 57:cool: i dolazi čovek koji radi kod gazde i oni tu nešto pričaju i ja koliko sam čuo da mu je iscurilo svo ulje iz menjača. Traktor je imao izmedju 10 i 15 dana. Mislim da je bio 820 u pitanju.
 
Ko ima kes nek predje u Madjarsku i kupi(znam neki ce reci papiri,ali i to odradi firma koja ih prodaje,tako da uvozite nov a "polovan" traktor).
 

Četvrta sezona oranja završena,akumulatori black horse 88ah još guraju za divno čudo,600 i kusur časova,nema za sada nikakvog kvara,sklapan je ovde u AP,samo reči hvale imam i prezadovoljan sam učinkom i preporučujem ga,kod nas u selu je desetak novih doterano u zadnjih par godina i niko nije imao ni većih a ni manjih problema što naravno ne isključuje drugačije primere...u potpunosti razumem pojedine članove što su revoltirani,ipak je novo u pitanju a kvarovi nedopustivi,izgleda da je lutrija u pitanju,kome šta zapadne...
 
neće se oni popraviti, uništili su konkurenciju (imt), i sada mogu kako hoće, a i podigli cjene, kako kod nas, tako i kod vas.......za mene je on sada dosta skup traktor

TRAKTOR BELARUS MTZ 622, motor LOMBARDINI 62,5KS, EURO IIIA, NOVI
Cijena: 163.000kn, 21733€


TRAKTOR BELARUS MTZ 922.5, EURO IIIB, 95KS, NOVI
Cijena: 287.041kn, 38272€


TRAKTOR BELARUS MTZ 923.5, EURO IIIB, 95KS, NOVI
Cijena: 294.317kn, 39242€


TRAKTOR BELARUS MTZ 952.5, EURO IIIB, 95KS, NOVI
Cijena: 260.845kn, 34779€


TRAKTOR BELARUS MTZ 1025.5, EURO IIIB, 110KS, NOVI
Cijena: 288.011kn, 38401€


TRAKTOR BELARUS MTZ 1221.5, EURO IIIB, 136KS, NOVI
Cijena: 344.040kn, 45872€


TRAKTOR BELARUS MTZ 1523.5, EURO IIIB, 150KS, NOVI
Cijena: 411.954kn, 54927€


TRAKTOR BELARUS MTZ 2022.5, EURO IIIB, 212KS, NOVI
Cijena: 545.969kn, 72795€



napomena: ovo nije reklama, nisam htio navesti ime firme koja ga prodaje, nego samo cjene kod nas
 
Bravo Ivane, uništili su konkurenciju i sada mogu kako hoće. Aj sada da vidimo po ovim cenama Belarusa šta bi se bolje prodavalo 577 ili 820, večiti rivali ovde na forumu :sta:
 
ovaj mtz 622, sa nešto više od 60tak ks na slikama je dosta dobro izgledao, još da ima barem zadnje gume 28, a ne 24.....za mene bi bio dobar traktor, sjedio u njemu na sajmu u NS, i u kabini kod volana mrlja od ulja......cjena je bila oko 18000€ ako se dobro sječam, a to je 3733€ jeftinije nego kod nas, al ovi mislim da su iz rusije, jer nemaju naljepnicu od AP, nego onu običnu......imt 577 dok se mogao prodavati kod nas, zbog EURO normi, cjena je bila oko 25000€ sa 4x4, bio jedan polovan u oglasniku za 10300€ sa 4x4

a za primjer da navedem JD 5820, 7 godina star, od 90ks sa oko 4000 sati prodaje se za oko 28000€, ima i klimu, po meni najbolji john deere, jalo je lijepo raditi s njim (osobno se uvjerio), i prema tome što pišete za nove traktore, ispada da je i ovaj JD bolji od novog rusa i sa 10 000 sati rada, a ovaj ima tek oko 4000 RS

http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-5820-oglas-17305141
 
Da li neko od kolega ima proporuku gde odneti PVP od Mtz 820?Vidim da Ramac iz NS-a radi samo Mtz.
 
Nosiio kod Zeravice, elementi pumpe, dizne,... 26500. traktor preporodjen.
Sve sto je ubaceno je italijanske proizvodnje, imam na fakturi i ime proizvodjaca ako treba.
 
Ako je italijanski onda je Firad. Odlicna marka dizni. Uvoznik je Banatski soko iz Kumana.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 

Četvrta sezona oranja završena,akumulatori black horse 88ah još guraju za divno čudo,600 i kusur časova,nema za sada nikakvog kvara,sklapan je ovde u AP,samo reči hvale imam i prezadovoljan sam učinkom i preporučujem ga,kod nas u selu je desetak novih doterano u zadnjih par godina i niko nije imao ni većih a ni manjih problema što naravno ne isključuje drugačije primere...u potpunosti razumem pojedine članove što su revoltirani,ipak je novo u pitanju a kvarovi nedopustivi,izgleda da je lutrija u pitanju,kome šta zapadne...

Zenska ruka to pazi...nije ni cudo sto radi bez kvara...svaka cast.
 
Ima moj rodjak isto novog 549 negde u vreme kad je i Zarko kupio njegovog,ne znam tacno datum,znam da je govorio da je medju poslednjim kojih ima na stanju i sad na satu ima 800 rh,i jos nista. Jedino potrosni materijal. I poceo je da jede prednje gume,al to je zato sto je lenj i stalno mu tesko da odvoji sat ili dva vremena da se trap podesi u centar. Oko rusa nemam iskustva,imao sam u planu novog,ali odustao zbog manje vise podeljenih iskustava oko njih,pa ne bih rizikovao s tim,jos na kredit veci deo da kupim,a,ne hvala,ne bi se kockao,zato sam kupio domaci traktor,5136 i polako jedno po jedno sredjivam i bice kao nov,mada ce me tako i kostati na kraju.
 
Nazad
Vrh