MTZ Belarus

Šta mislite koliko vredi Belarus 1025 RM 2008 u odličnom stanju sa samo 885 radnih sati ?
1j7z2f.jpg
Jel to ovaj traktor ,trebi bi da vredi ,izmedju 19 i 2o ,nisi puno pogresio ,al mu skini onu sliku sa tanjiracom,odbija samo kupce:ppozdrav:
 
Da si ga samo palio kod kuce vise bi radni sati imao.

Šta ćeš , ima se može se, imam 5 traktora , a ovaj mi je služio samo da se vozim po sremu i na protestima , da ne privlačim mnogo pažnju , kao ti !?
a da imam jedan poseban........to ću u drugoj temi, taj mi je služio samo do kafane i nazad , dok treći sam koristio da vozim mladence na venčanje , znaš to je nova moda unajme te umesto limuzine četvrti mi je stojao za ukras mnogo sam ga voleo i volem ga i sad pa mi žao da ga palim, samo sedim u njemu , peti sam palio sam na državne praznike ,onih 6 kj su mi drugi uradili..........tako da sad imaš objašnjenje za sve !
 
Ne kupujemo svi traktore da bi posle sedeli u njima dan i noc da se sto pre otplate,bez uvrede ::namigivanje::.Neko kupi bolji traktor da bi sebi olaksao i ubrzao rad,tj to mu je na prvom mestu, znam u selu kod koga ovim tempom za 10+ godina traktori nece imati ni 2k rs,novi rusevi kupljeni.Ako ih ljudi mogu kupiti sto da ne,brze urade posao a i udobnije(bar malo :D).
 
Arkadije, to je to, ljudi većinom kupe nešto jače da bi na vreme sve uradili. I da ponovim da je najbolji onaj traktor kojim se sve uradi kad treba, u roku.
 
Poslednja izmena:
Ma očišćena su sva creva i nafta lepo ide,naftni filter stavljen nov grubi očišćen dobro dihtuje , jedino nisam slavinice skidao i rezervoare ali ću i to uraditi,jer me zeza već duže vreme.
 
Ma očišćena su sva creva i nafta lepo ide,naftni filter stavljen nov grubi očišćen dobro dihtuje , jedino nisam slavinice skidao i rezervoare ali ću i to uraditi,jer me zeza već duže vreme.

Ja sam prije imao problem ali ne na mtz-u, skidao 2 puta rezervoar i sta nisam radio , tek onda nadjem komadic najlonske kese uvukao u crijevo i ponasa se kao ventil. Od onda sipam samo preko sita gorivo u rezervoare.
 
ima problema samo nisu dugo u upotrebi kao grbavi

- - - - - - - - - -

pa se još ne znaju sve mane
 
Za Radoslava
Ako ces da skidas slavine na rezervoaru pazi jako su krte - tanke(spijater ili kako se vec zove materijal) meni pukle obe. Nisu skupe nago velik posao skidati tocak rezervoar ...
 
pozdrav , ima pitanje ako neko zna ili ima iskustva
Da li bi mtz 892 mogao da ore sa vogelom obrtacem M 1020 vario tri glave , da li bi a mogao nositi i podizati posto ima 1300kg a i ima duzinu
 
pozdrav , ima pitanje ako neko zna ili ima iskustva
Da li bi mtz 892 mogao da ore sa vogelom obrtacem M 1020 vario tri glave , da li bi a mogao nositi i podizati posto ima 1300kg a i ima duzinu
82, 95,2 892 svi imaju slabe poluosovine, meni je od obrtača puk'o levi vertikalni španer, kolegi drugom je puklo rame isto tako i to od trobraznih obrtača manje mase 700-800kg.
 
A koje su to mane na ravnom mostu ?
Koliko god pratim ovaj forum nitko se nije žalio na njih.
kod mene u selu nisu imali većih problema osim što svi cure a imam poznanike u šumariji i kaže da se rasipaju i da se sve kida a nisu neki ekstremni uslovi kod nas ali normalno oni imaju i brdo sati polako su ih počeli zamjenjivati zetorima i razočarali se i u njih
 
Pa zasto bi to bilo cudno, i ovaj traktor sa mog avatara je 2006 godiste i sad ima 980 radnih sati, nisu svi u potpunosti isorisceni.
 
Nazad
Vrh