MTZ Belarus

Koliko "ampera" treba da bude jaka sklopka (prekidac mase na belarusu 820-920... (akumulator snage 220A)...

- - - - - - - - - -

i za sta ovo sluzi na anlaseru,sta se ovde steluje (ako se uopste nesto steluje) ili ukljucuje -iskljucuje itd...zna li neko...?
img20150108221902.jpg
Verovatno ekscentar poluge automata...ako nije nastelovano kako terba,alnaser hoce da "cakce"
 
Nestalo mi struje u mtz 952. Zna li neko imali on osim one tri kutijice osigurača na armaturnoj ploči , ona tri limena osigurača ispred kabine i onog jednog kod hladnjaka još neki osigurač negdje. Ili ima ideju šta bi moglo biti.
 
Nestalo mi struje u mtz 952. Zna li neko imali on osim one tri kutijice osigurača na armaturnoj ploči , ona tri limena osigurača ispred kabine i onog jednog kod hladnjaka još neki osigurač negdje. Ili ima ideju šta bi moglo biti.
Meni se desilo prosle godine da je pukla bakarna klema (papuca) kod sklopke ,sve ispravno a ne radi jedva sam primetio kvar.
 
Na oko izgleda solidno, ako su menjač i motor dobri ne vredi više od 4500 evra.
Ja bas jurim jednu 552 i pratim cene vise od pola godine, bar malo pristojnu 552 ne mozes da nadjes za manje od 55ooeura. Gledam cene po Vojvodini mtz 52 a cena 4000e ili 4200e traze, odes kod njih da pogledas traktor a ono mrsa nevidjena, kazu mozemo da ti spustimo 200 eura, sto starije sve skuplje
 
nedeljko, stare 52 u super radnom stanju su u Vojvodini oko 2500 evra. Ja sam moju platio pre 3 godine isto toliko, a ako je budem prodavao neću je dati ispod te cifre. Gde si video te cene što navodiš stvarno ne znam. Mislim da ima neke razlike između prvih serija 552 i poslednjih koje su oko 1994. godišta. Neko ko se više razume u njih će napisati šta je tačno u pitanju. A za 5500 evra ima već da se nađe MTZ 82 sa velikom kabinom 94-95. godište.
 
mtz

2rh8jls.jpg
Ovaj lik trazi 2500 zajedno sa plugom ,i verovatno nije fiksno,neznam koje ogase gledate sa tako naduvanim cenama.
 
To je mtz 50 i to je opet mnogo za taj traktor,ja mislim da sam u ogladu video da je plug leopard (250-300e) za 2200 to nije neko stanje gume su lose+ nema prednju vucu ovako na oko.To ne vredi te pare.
 
Nazad
Vrh