MTZ Belarus

Jedan moj rodjak je zainteresovan za kupovinu belorusa 2022 ali nigde ne moze da sazna iskustva nekih vlasnika i kako se pokazao u radu, sto se tice kvarova.. Svaka informacija je dobrodosla
 
Na kraju recenice ide tacka.

Idi kod tetka Zore u dom zdravlja da ti proveri dioptriju,pa zar nevidis kolika je tacka na kraju i to zute boje,jos ti se i smeje.......

- - - - - - - - - -

Verovao ili ne(veliko V) tako je...15 godina vozim 82,a 1025 evo ulazim u 6 godinu-i s'pocetka je bio malo cudan menjac na 1025,ali sad je ok.jednostavno vise mi odgovara diapazon brzina,pogotovo brzih za transport,nema one velike rupe medju pete(osme) i devete.u oranju primera radi radim samo sa reduktorom ceo dan,slicno reverzeru.i sta smo rekli onda za brze anlasere,kojih snaga postoje,gledao sam jedan od 3.2kw 12volti...da li je za zimu ta snaga ok,ima li uopste jaci?

Drugo je raspon brzina izmedju 3 i 4 na 1025 i izmedju 8 i 9,to stoji,al pricamo sta je lakse,ako cemo realno zar ti nije lakse izmedju 8 i 9 brzine koristiti zec kornjacu koja moze da se presalta bez imalo krcanja i u dvosekundnom roku nego saltati 1025 iz 3 u 4 rang pa nastaviti 1234 brzina.....al nek bude kako Vi kazes.
 
Vladj, ponaročito ako imaju ugrađen s-46 motor (105 konja).

Bravo, imas oko. Prvi si uocio motor. Pa ako nista drugo onda ga odaje auspuh sa leve strane, sto bas i nije uobicajeno za MTZ-a. Ovakvog frankestajna imam u komsiluku, s tim sto je kombinacija S46 i menjaca od MTZ 52-ke, stari tip. Sila od traktora.
 
Koliko "ampera" treba da bude jaka sklopka (prekidac mase na belarusu 820-920... (akumulator snage 220A)...

- - - - - - - - - -

i za sta ovo sluzi na anlaseru,sta se ovde steluje (ako se uopste nesto steluje) ili ukljucuje -iskljucuje itd...zna li neko...?
img20150108221902.jpg
 
Nazad
Vrh