MTZ Belarus

Nacuo sam da agropanonka daje neki novogodisnji popust za traktore,da li je neko upoznat sa tim?
 
Evo lijepo malog Belarusa za manja imanja, MTZ-622 sa 62KS:

622.jpg


Uz neku finu cijenu ovo bi u Bosni išlo ko alva.
 
Pa ovaj je sigurno skuplji od 820 mnogo.. A za te pare bolje uzeti 820 nego ovaj i ako nema potrebe za tolikim traktorem.. Trazio sam nesto po netu i video da je onaj mali Belarus 320 10000 evra i to ne kod nas.. Kod nas je sigurno 14000 sto je mnogo...
 
Taj 552 sam ja gledao jos letos pre nego sto sam kupio 820 a to je taj 99%... Taj 552 je u boljem stanju od 82 onaj je iza tu kod rezervara sve izvaren... Ali je jaci od 552.. Taj 552 ima jednu matu ako je to taj sto sam ja gledao ali skoro sam siguran da jeste...
 
Po meni oko 8000 evra maksimum 8500. ni evro vise.. da su mu gume dobre mozda bih vredio oko 10000 :osmeh: sve zavisi kakav mu je motor. po mojoj proceti taj se traktor naradio ipak 4000radnih sati je puno..
 
savopunck mislim da ima 50 konja,al nem me drzati za rec,a ako msm na istog rusa 552 on ima oko 70 konja,neki kazu 65 neki 70 sad jbg,,nije to mala razlika..a rus ima takodje veci izbor oracih brzina..

nedjooo meni su pricali da su onomad sa starim 52-ma vukli 3 brazde +paker ja imam 552 (90 god) to je 52Ks da ga **greška dve brazde 14 coli 4-5 brzina maksimala e sad letos sam ubacio reduktor(delovi 15000) menjac sam pravio pa sam i to ubacio dzab puno brzina kad mu je to sto mu je brze ne moze sporije je odvise sporo
da i tip motora je d-244
:ppozdrav:
I videh plakat za popust novogodisnji traktora
 
savopunck ima to i do zemlje,moj deda je za vreme jugoslavije kupo novog rusa u Novom Sadu i on je kod nas jedva 3 brazde isao,i kupi plug sa dve...a ne znam nisam pametan vise za tu 552,jedni pisu ima 70 konja,gore u postu ona u oglasima pise 80 ks da ima,a eto kod tebe 52...ne znam..i ja sam bio zagrejan za 552 da kupim,i dan danas sam alo naletim na neku dobru..ali ako je 52 ks dzabe mi onda,treba mi trakor od 70-80 ks..
 
Kolko god da ima KS ima sasvim dovoljno snage za 2 brazde po 35cm,setvospremac preko 3m i par konja mu stoje u rezervi.
 
Nazad
Vrh