MTZ Belarus

zdravo ja sam Goran novi clan foruma. Kupio sam novog 892 pre 15 dana, danas su mi bili iz servisa, upitanju je prvi servis na 50rh, promenili ulje, pritegli glavu, nastelovali ventile, promenili jednu gumicu na razvodniku za hidrauliku posto je curelo ulje, doneli mi nov levi rezervoar za gorivo posto je i on vlazio na sastavu plastike i metala gde su slavine, a posto mi je krcelo u menjacu kad traktor radi na leru u zecu reklisu da je to normalno, samo su povecali ler na 750obr i to krcanje je prestalo, mislim cuje se kao i u kornjaci, posto sam shvatio da njihovi menjaci izgleda ipak moraju da proizvode nekakav zvuk, jos su mi rekli da bi se manje culi deferencijali da sipam sae90, jer je u njima sada redje ulje. To je za sada to, videcu sta ce vreme da pokaze.
 
Poslednja izmena:
koliko si platio taj traktor i jel sa ravnim mostom? ja i stari smo bas o takvom traktoru razmisljali.. kako ide.. mozes li reci nesto na prvu loptu ovako..
 
I mene bi zanimalo isto odgovor u vezi 892 posto bi valjda uskoro trebalo da uleti jedan takav kod mene :osmeh:.Nego odma neke zamene delova a nisi preso 50 casova,sto tako?
 
zdravo ja sam Goran novi clan foruma. Kupio sam novog 892 pre 15 dana, danas su mi bili iz servisa, upitanju je prvi servis na 50rh, promenili ulje, pritegli glavu, nastelovali ventile, promenili jednu gumicu na razvodniku za hidrauliku posto je curelo ulje, doneli mi nov levi rezervar za gorivo posto je i on vlazio na sastavu plastike i metala gde su slavine, a posto mi je krcelo u menjacu kad traktor radi na leru u zecu reklisu da je to normalno, samo su povecali ler na 750obr i to krcanje je prestalo, mislim cuje se kao i u kornjaci, posto sam shvatio da njihovi menjaci izgleda ipak moraju da proizvode nekakav zvuk, jos su mi rekli da bi se manje culi deferencijali da sipam sae90, jer je u njima sada redje ulje. To je za sada to, videcu sta ce vreme da pokaze.
krci svaki u menjacu na leru u zecu.....

- - - - - - - - - -

Pa taj i klimu ima....lepo Bogami.
diklofen ta klima je manje vise samo za ukras i otimanje para-ja sam uzeo klimu i letos sam se dobrano znojao na onoj temperaturi.....zakljucak-ne vredi tih para !!!!
 
Da sa ravnim je mostom, platio sam ga 24490e + 50e prevoz od 240 km. To sto sam za ovo vreme odkako ga imam radio sa njim zakljucio sam da ima dovoljno snage, menjac ima dobar izbor brzina za svaku operaciju, iako je manuelan ne salta se tesko samo mora malo da se udje u stos. Zamerka je na brujanje deferencijala u brzim brzinama i to sto se pomalo cuju ti snopovi zupcanika u menjacu , jer prave buku u kabini. Sto se tice zamene delova za sada je to samo jedna gumica i jedan rezervoar pa vi procenite dali je to puno ili ne:osmeh:.
 
A kad iz njih sednes u Belarusa pomislis da vozis avion,takav je bio i moj slucaj posle Rakovice bez servo volana.. Doslo mi da poljubim moj 820...:haha:
 
Da sa ravnim je mostom, platio sam ga 24490e + 50e prevoz od 240 km. To sto sam za ovo vreme odkako ga imam radio sa njim zakljucio sam da ima dovoljno snage, menjac ima dobar izbor brzina za svaku operaciju, iako je manuelan ne salta se tesko samo mora malo da se udje u stos. Zamerka je na brujanje deferencijala u brzim brzinama i to sto se pomalo cuju ti snopovi zupcanika u menjacu , jer prave buku u kabini. Sto se tice zamene delova za sada je to samo jedna gumica i jedan rezervoar pa vi procenite dali je to puno ili ne:osmeh:.

za prevoz se verovatno tata pogadjao:osmeh:
 
ako ga budes kupio bices sigurno zadovoljan posle rajke, ja samo imam problem sa samim sobom, hteo bi da vozim rusa a on da bude tih kao neki zapadnjak.
 
Moj 820 je dosta tih u kabini menjac i diferencijal se ne cuju uopste samo motor ne preterano,ali kad pustim muziku i to prestane i tad se cuje samo muzika a tad samo vozim i uzivam... Ipak od njega ne treba ocekivati nemoguce jer ipak on nije Fend...
 
Moj 820 je dosta tih u kabini menjac i diferencijal se ne cuju uopste samo motor ne preterano,ali kad pustim muziku i to prestane i tad se cuje samo muzika a tad samo vozim i uzivam... Ipak od njega ne treba ocekivati nemoguce jer ipak on nije Fend...

ako se u kabini nista ne cuje onda jeste kao fend.

koje ulje imas u menjacu?
 
Nazad
Vrh