MTZ Belarus

Ja mislim da je i moj 2004god nisam 100% siguran stalno zaboravljam.. Uf o udobnosti na njemu netreba diskutovati,kao da sedis na vazdusnom sedistu,nastelujes tezinu nagib naslona,stvarno mi se to svidja ima naslone za ruke odlicno je sto su to sediste ugradili... :bravo:
 
Mislim da se samo u 820 standard i 82.1 prekinuli ugrađivati gramer sedišta od 2003g. a kasnije i u ostalim belorusima.
 
Tek to je najveci promasaj,ovaj ruski gramar je smrt za vozaca sedis uvek na pola nekako,nikad se namestiti i uvek spadas sa sedista...
 
Evo sedista koja sam napravio za rujkana :D
t015w0.jpg

ml5kp0.jpg
MOj Gramer :D
 
ono sto je bilo u njemu se raspalo i ja ga prodao u staro gvozdje,uzeo samo ovo gore i nasao staro postolje i klip od stolice i namontirao,odlicno sluzi :D
 
Ja da nisam uzo drugi traktor za teske poslove izvadio bi iz kombajna df-a ima fantasticno sediste mislim da je 83.godiste ali ono je napravljeno fantazija.
 
Pozdrav dečki ovako imam problem na 82.1 ujutro prvo paljenje dugo vremena mi vergla tj dugo mu treba da sastavi tijekom verglanja baca bijeli dim ,paljenje je na 24v ,novi akumulatori ,motor ne troši ulje i kad upali koda prvi par minuta neravnomjerno radi tj trokira ako neko od vas zna što bi to moglo bit bit ću zahvalan ako napiše ove ja sumnjam na bosh pumpu i dizne ,hvala
 
Prvo proveri ubrizgavanje i grejace jer ako dugo vergla da upali ili ne greje ili dizne ne bacaju maglu, naravno da ovo vazi za motore koji imaju dobru kompresiju.
 
ja imam skoro isti problem sa 552 napravita generalka i od prvog dana isto tako vergla beli dim i onda tek pali i jos vece sranje je sto tesko okrece alaser metili smo onaj mali on je brzi i to kad je ladan kad je vruc na zub pali
je...... mu ja mamu
 
Hvala na odg najprije hoću provjerit dizne i bosh pumpu ,a kad ga palim s grijačem bolje puno upali i po tom znam da grijač radi al po mome on bi mora paliti bez grijača na temp O- do -5 bez problema ,a nadovezujem se na tebe savopunck poslje prvog paljenja i moj također pali na pol zuba jedino kad ga ujutro palim prvi put onda mi se ovo dešava što sam napisao,hvala.
 
Dragorad ma jesam s tim rješio pola problema ,upalit će on i bez grijača ,s grijačem će bolje upalit to sigurno zato je tu al to nije to ipak nešto nije u redu morao bi on palit puno bolje kad ga ne palim s grijačem ipak mu je paljenje na 24v i novi su akumualatori ja bi rekao da je traktor poderan al samo ima 1000 r/h ja sam prvi vlasnik i znam da je ok što se tiće motora al kažem gledao sam kod kolege on ima paljenje na 12v pa bolje pali a ima 3000 r/h .
 
moj ima 2700 radni sati i do -17-18 pali bez grijača a kad sam ga kupio te zime je ipalio na -24 bez grijača
 
Nazad
Vrh