MTZ Belarus

Ja i rus smo se dogovorili, on curi ja sipam i zavrsimo sve poslove, hahahahhaahahahha
 
Ma nije to kad malo curi problem,samo kad pogledas sve su to relatinvno nove masine i greota je,da ne kazem sramota da se tako neke banalne stvari rade,a to je samo nemarnost proizvodjaca koja uopste nebi morala biti,sad dok sve ne raskoprcas i nikad nije zgodno nicemu prici,a oni u fabrici dok ne stave kabinu moze sest na menjac i stezati kako ga volja...
 
Jeste igore, u pravu si ti, nema veze, mi smo znali kakav traktor kupujemo i zato se ni ne zalimo uopste, bice valjda par dana slobodno pa ce se i to srediti, ne brinem se ja.
 
I ja se slazem i sa igorom i sa nidzom.Znali smo sta uzimamo,cena diktira kvalitet.Malo da zasucemo rukave sada kad smo zavrsili oranje i bice to dobro,taman da izadjemo malo napolje na svez vazduh i ubijemo dosadu.I moj 1025 ima malo curkanje uglavnom na razvodniku i mrzi me da ponovo skidam tapacir ispod volana da pretresem podloske,ali ovih dana cu sigurno,nervira me,a sada je pocelo i na kontrolnom staklu,i i rezervoar desni je poceo da curi.Mozda oko plovka.2500 rh nebi trebalo da pocne pas toliko.
 
Evo ja ovako odrzavam mog Belarusa,i vidite dali je negde umazan i dali negde curi ima oko 1000 radnih sati ne vise....











Ja mislim da je sve u odrzavanju i onda nema curenja... :ppozdrav:
 
Pa meni to nikako nemoze da bude dosadno ja ga perem cim se malo isprlja... I onda izgleda ovako..
 
Meni se ne da, kad je prljav znaci da ne stoji, stalno radi pa je i prljav, ne smeta mu nista, a ni meni, bitno da su njive sredjene na vreme.
 
Svaki traktor curi kad nekog mrzi i da pritegne nesto,znam drugove kojima godinama curi na platnama od cevi za naftu i njih mrzi da ih zagreju ohlade i zavrsen posao godinama.. A to je 10 min posla i nema curenja...
 
to su braca patkovi (Veskov) iz n. miloseva to su sve njini traktori sto ima slika u blatu
Slucajno sam naisao na taj snimak nekoliko meseci posle kupovine tog traktora i poznao ga.Joooj,ko zna sta li je sve sa njim bilo!!! Mada,mene dobro sluzi za sad.Ipak je to izdrzljivi Ruja! Inace ovaj covek ga je vozio,nije bio on vlasnik
 
Ćiro baš te 2003 g su prestali sa ugradnjom gramera tako da si srećan što imaš to sedište, ja imam isto jednog iz 2003 ali nema gramera.
 
Nazad
Vrh