MTZ Belarus

@spasoje.Verovatno su ti crkli senzori za brzinu.Ima dva komada na svakom tocku i kostaju preko 50 evrica/kom.Meni na 1025 je ubrzo posle isteka garancije crko jedan a ubrzo i drugi.Pojavila mi se jedna kockica na displeju,majstori kazu da je ta strana crkla.Ako imas snage menjaj,ja nisam,vazni su mi radni casovi..:ppozdrav:
 
Mislim da je prodao i tog 1025 kad je kupio Stajera. Taj 1025 se stalno grejao niko nije znao sta mu je. dolazili su i serviseri i menjali hladnjak i sta sve nisu radili i uvek ista prica

On je pre 2 meseca došao s njim kod mene u dvorište taj 1025 jako loše izgleda s njim se samo noću može raditi nikako danju kaže da do sada je menjao jedno 5 hladnjaka i dalje isto pojma nemam šta mu je kod mene u komšiluk ima 2 takva ista 1025 kao taj i gazde tih traktora ih ne gase uopšte samo teraju jedino što su menjali kod tih traktora je prednji most da se ne troše prednje gume toliko o njemu!
 
Evo i naših MTZ-ova zdravo lošeg kvaliteta, stalno se kvaridu, farba im skroz izbledila, gume im se iskokale i oćelavile, stakla im pucadu od vibracija, jbt ni ne ličidu na traktore... :haha:

rck0ef.jpg

21cysp.jpg

2uttfmp.jpg

s3kgo5.jpg


A gle tek što curu na sve strane, na par desetina mesta, a imaju samo 3100 i 1000 sati... :osmeh:

2cp9ppu.jpg
 
komplet gumica 100 din ja kupovo proletos:ppozdrav:
a da vidis kaki su moji dime jos ali idu dok ne stanu to se tera dok ne stane ili menjac ne satre
tedoh slike slati kupio bluetooth ali nece da radi govno slike drugi put
 
Traktor je od rodjaka pa me zamolio da pitam. Dakle sat radi, ali se brojevi Ba š ne vide nego samo pojedine crtice od brojeva a kako se traktor u toku dana zagreva i brojevi se sve više crtica ukazuje da bi na kraju dana skoro čitava npr 8 ica.bila vidljiva sa svim crtama.Ujutro opet samo par crtica.To su njegove reči ,ja nisam vidio.
 
Spasoje u mene je bijo pobudalijo da na 1000.obr. pokazuje 2000.obr. kad dajem gas on se u duplo povecaje promenili mi sat ali mi rece da se moze popravit u agropanonki to je vjerovatno displej neka pokusa ga popravit posalje po Jovi akrosimeks on ide tamo cesto skoro svake sedmice novi sat je oko 100.€
 
Imam ja jedan sat sa 510rs na prodaju. Greškom zamenjen novim a uopšte nije on bio problem. Ako nekom treba prodaću ga značajno jeftinije od novog.
 
Ja mislim da su slike od lale sa ovakvim rusevima jedine na svetu, nikad u svom zivotu nisam video ovakve ruse, stvarno skidam kapu.
E nidzo...i ti svasta pises...pa to je obican 820 i 1221...nije valjda da prvi put cujes za njih?salu na stranu,mislim da se najbolje vidi po masinama ko je kakav domacin,uredno,sredjeno,ocuvano...i siguran sam da svako ko se ovako ophodi sa masinama,nema ni upola problema i kvarova koji bukvalno svakodnevno bodu pojedince.
 
Ziva istina, svaka cast coveku na trudu, ja takav trud nemam, ali da ga imam, mislim da bih godisnje skidao kabinu od 105-ice dva puta.
 
Ziva istina, svaka cast coveku na trudu, ja takav trud nemam, ali da ga imam, mislim da bih godisnje skidao kabinu od 105-ice dva puta.
Cemu Nidzo sad pa to? bogte pa nije to Brena...uh sad kad opletu imt-eovci...ne provociram,ne zamerite,samo mi nejasno sto bi skidao kabinu,i to dvaput godisnje?
 
Prijatelju ti kad bih kod mene dosao i video nasta rusi lice trazio bih secera i vode, i to litru, ja za njih nemam resenja nikako, jedno mesto zacepim na drugo curi, i tako stalno u krug se vrtimo, sad sam ih ostavio da cure koliko oce, nemam vise zivaca za njih.
 
Ima rješenja protiv curenja na rusu. Treba imat znanja i volje da se to sve kvalitetno sanira, a da se rješit gotovo 100 % problema.
 
Sve je to u redu da se da resiti ali sto ne rese to odma u fabrici ja mislim da bi se svaki vlasnik rusa slozio da plati 100-200e vise da se stavljaje kvalitetnija creva i podloske i sve sto je potrebno da to curenje prestane,meni je curio 820 nismo se previse opterecivali sa tim u fazonu svaki rus je masan zasto bi nas bio drugaciji dok nije pocelo da curi po par litara ulja dnevno,ne moze se ulja naplacati,pa smo resili dobar deo curenja i grejali smo pa stezali i svasta je tu bilo,videcemo dokle ce trajati,dok na 1025 curka po malo,pa sam oprao sve i iskljucio pumpu ionako ne radim nikad s hidrulikom sad vidim suv je.
 
Nazad
Vrh