MTZ Belarus

Meni je radio majstor Mirko iz Farkaždina, podesivu obrtnu gornju poteznicu, mislim da sam dao 14000. Naćiću telefon pa ti pustim u pp.
 
Ja sam narucio poteznicu iz fopa za 1025,uradili mi kao za IMT 5136,obrtna,sa zaglavkom da stoji ravno i uskama za MTZ.
 
Ja sam sinoć doterao 82.1 u večernjim satima.Nisam od onih što odmah trče da postave slike i da se pohvale.Realno i nije neki traktor vredan fale ali radiće posao sigurno.
Slike neću da postavljam jer svi znamo o čemu se radi.Izneću samo prvi utisak u odnosu na YTO904:
Mane-buka u kabini daleko veća,menjač daleko teži za vožnju,traktor je daleko neudobniji u vožnji,volan daleko teže ide
Prednosti-daleko brži od YTO,čini mi se da će biti pregledniji za rad.
To su neki prvi zaključci sa vožnje od 110km..
 
vec bi se falio da je sa foruma...

Pa to je onda bio Diklofen. Morao je proći kroz Sečanj i Sutjesku da bi stigao do Jaše iz pravca Novog Sada.

- - - - - - - - - -

Ja sam sinoć doterao 82.1 u večernjim satima.Nisam od onih što odmah trče da postave slike i da se pohvale.Realno i nije neki traktor vredan fale ali radiće posao sigurno.
Slike neću da postavljam jer svi znamo o čemu se radi.Izneću samo prvi utisak u odnosu na YTO904:
Mane-buka u kabini daleko veća,menjač daleko teži za vožnju,traktor je daleko neudobniji u vožnji,volan daleko teže ide
Prednosti-daleko brži od YTO,čini mi se da će biti pregledniji za rad.
To su neki prvi zaključci sa vožnje od 110km..

Mnogi i o njemu sanjaju. Ne sumnjam da će odlično da te služi. Koja kinta je u pitanju i ako nije tajna koji su uslovi?
 
Pa cena je 18990eura u dinarskoj protivrednosti.Od te cene ja platio 20%,a ostalih 80% je platio garancijski fond Vojvodine.Ja njima plaćam 9 rata na svakih šest meseci uz kamatu od 2% na preostali dug godišnje.Grejs period je 6 meseci.
 
Ja sam sinoć doterao 82.1 u večernjim satima.Nisam od onih što odmah trče da postave slike i da se pohvale.Realno i nije neki traktor vredan fale ali radiće posao sigurno.
Slike neću da postavljam jer svi znamo o čemu se radi.Izneću samo prvi utisak u odnosu na YTO904:
Mane-buka u kabini daleko veća,menjač daleko teži za vožnju,traktor je daleko neudobniji u vožnji,volan daleko teže ide
Prednosti-daleko brži od YTO,čini mi se da će biti pregledniji za rad.
To su neki prvi zaključci sa vožnje od 110km..
Sve osim teskoce sa menjacem ne mogu da potvrdim...vozio sam i bio vozen u 904...i nikako ni da se meri po buci sa 82...za udobnost manje vise,jer je nijedan nema,znam da kinez ima neko boze sacuvaj sediste(plasticno).ali opet citam temu belarus i u poslednje vreme se dosta ljudi zalilo na neka"brujanja"u menjacu i dif...tako da ne znam sta da napisem,jer znam po svojim masinama da je kinez bucniji.ako volan ide teze,trazi da ti menjaju pumpu,kod poznanika je takodje bio slican problem.redovno proveravaj srednje kuciste kardana prednje vuce.neka je srecno i znam da ces,osim ako ne naletis na neki"problematican" biti zadovoljan.dobar je to traktor,jednostavan,univerzalan.
 
Sve osim teskoce sa menjacem ne mogu da potvrdim...vozio sam i bio vozen u 904...i nikako ni da se meri po buci sa 82...za udobnost manje vise,jer je nijedan nema,znam da kinez ima neko boze sacuvaj sediste(plasticno).ali opet citam temu belarus i u poslednje vreme se dosta ljudi zalilo na neka"brujanja"u menjacu i dif...tako da ne znam sta da napisem,jer znam po svojim masinama da je kinez bucniji.ako volan ide teze,trazi da ti menjaju pumpu,kod poznanika je takodje bio slican problem.redovno proveravaj srednje kuciste kardana prednje vuce.neka je srecno i znam da ces,osim ako ne naletis na neki"problematican" biti zadovoljan.dobar je to traktor,jednostavan,univerzalan.
Sediste je gramerovo u x904.
Sto se tice brujana u menjacu i diferencijalu to ti i ja mogu potvrditi od drugarovog traktora. A sto se buke tice ovi novi rusi su bucniji i od onih od pre neku godinu (mislim na momenat kada su bili novi). Zasto i kako stvarno ne znam, ali tako jeste.

@diklofen Neka te dobro sluzi i zaradi novog.
 
Ja sam sinoć doterao 82.1 u večernjim satima.Nisam od onih što odmah trče da postave slike i da se pohvale.Realno i nije neki traktor vredan fale ali radiće posao sigurno.
Slike neću da postavljam jer svi znamo o čemu se radi.Izneću samo prvi utisak u odnosu na YTO904:
Mane-buka u kabini daleko veća,menjač daleko teži za vožnju,traktor je daleko neudobniji u vožnji,volan daleko teže ide
Prednosti-daleko brži od YTO,čini mi se da će biti pregledniji za rad.
To su neki prvi zaključci sa vožnje od 110km..

Cestitke komsija i neka te dugo sluzi. Zasto si se odlucio za rusa posle kineza? Jeftiniji je ili neki drugi razlog?
 
Nazad
Vrh