MTZ Belarus

Da li je po vama ok cena od 10000-10500e za mtz 1025 iz 2006, sa ravnim mostom i najvecim standardnim gumama. Traktor je u radnom stanju od poznatog coveka iz sela. Nagovestio je da ce ga prodavati, jer verovatno hoce nesto zapadne proizvodnje.

p.s. Traktor je poprilicno radio, ali je odrzavan jer covek je stvarno domacin. Sad ima 1221 koji mu radi sve teze poslove. 1025 je radio tekuce sezone samo prevoz i bacanje vestaka sa nekim ogromnim rasipacem.
 
@bojcetic
Mislim da je ta cena u redu.Skoro je jedan stigao u moj komsiluk 2005.god 16000 placen

Veceras skidao lezaj na poluosovini na desnoj strani.Jedva sam uspeo da ga svucem,a nisam smeo da izvlacim poluosovinu,jer nisam siguran da li bih uspeo da je vratim.Sutra kupujem drugi,pa nastavak poslova
 
Sta za vas znaci "Traktor je poprilicno radio" da na primer ima 5000rc ili vise manje? i da je vecinu napravio u teskim poslovima ili?
Cena se ne cini prevelika za relativno mlad traktor i naspram cene novoga.
 
Poprilicno je radio znaci da je od 2006 godine radio sve teske poslove (oranje, setvospremiranje, tanjiranje) + prevoz sa dve zmajevke + od 2008 ili 2009 bacanje vestaka sa rasipacem od 1200kg. Povrsina koju je obradjivao je oko 100kj. 2010 u leto je stiglo pojacanje 1221 pa je 1025 radio samo prevoz i lakse poslove. Ne znam koliko sati ima traktor... Kolika je trenutno cena novog sa ravnim mostom (moze i na pp odogovor)?
 
Obrati pažnju druže koji ležaj uzimas.Na kuglicnom su dosta retko rasporedjene kuglice i brzo crkava,a kosta oko 1400 dinara,bolje uzmi valjkasti.Valjčiči su poređani jedan do drugog,ali košta oko 4000.Patio sam,pa da pomognem.
@bojcetic
Mislim da je ta cena u redu.Skoro je jedan stigao u moj komsiluk 2005.god 16000 placen

Veceras skidao lezaj na poluosovini na desnoj strani.Jedva sam uspeo da ga svucem,a nisam smeo da izvlacim poluosovinu,jer nisam siguran da li bih uspeo da je vratim.Sutra kupujem drugi,pa nastavak poslova
 
@bojcetic
Mislim da je ta cena u redu.Skoro je jedan stigao u moj komsiluk 2005.god 16000 placen

Veceras skidao lezaj na poluosovini na desnoj strani.Jedva sam uspeo da ga svucem,a nisam smeo da izvlacim poluosovinu,jer nisam siguran da li bih uspeo da je vratim.Sutra kupujem drugi,pa nastavak poslova
Slobodno je izvici stavis sapu od tocka i izbijes cekicem tako sam ja posle kad vracas samo malo zakrenes da uhvati nutove u diferencijalu i to je to,Za pola sata gotov posao
 
Poprilicno je radio znaci da je od 2006 godine radio sve teske poslove (oranje, setvospremiranje, tanjiranje) + prevoz sa dve zmajevke + od 2008 ili 2009 bacanje vestaka sa rasipacem od 1200kg. Povrsina koju je obradjivao je oko 100kj. 2010 u leto je stiglo pojacanje 1221 pa je 1025 radio samo prevoz i lakse poslove. Ne znam koliko sati ima traktor... Kolika je trenutno cena novog sa ravnim mostom (moze i na pp odogovor)?

Neznam tacno ali mislim da je cena nove 105-ice 25000-28000. Neka me neko ispravi ako gresim.
 
Cene imate na 538. strani, a trebalo bi na ove cene da ide popust 1000 evra.Znaci ako je sad oko 26000 evra, cena od 10000 evra je dobra.
Osim ako nije bas neko groblje :sjasi:
 
Cena od 10000 je vise nego dobra, i nema razmisljanja o ceni. Ako je stanje OK, odmah treba pazariti.
Zna se cena generalne, tako da i sa losijim motorom nije neki problem. Ovo je i mene hrabrilo kad sam resavao pazar.
 
@Neli @grunt
Ipak sam uzeo kuglicni lezaj,morao sam,jer nisam mogao da cekam dan duze da stigne valjkasti.Ovaj sam imao u blizini-2300 din.Neka sluzi koliko sluzi,vazno mi je da bar zavrsim setvu.Valjkasti cu naruciti,pa neka bude u rezervi.
Hvala! :ppozdrav:
 
Ok druze,hteo sam da iskažem moja iskustva,možda i taj ležaj bude OK.Sva sreća pa se skida lako inače bi rodio mečke kod drugih proizvođača.Pozdrav.
 
Poprilicno je radio znaci da je od 2006 godine radio sve teske poslove (oranje, setvospremiranje, tanjiranje) + prevoz sa dve zmajevke + od 2008 ili 2009 bacanje vestaka sa rasipacem od 1200kg. Povrsina koju je obradjivao je oko 100kj. 2010 u leto je stiglo pojacanje 1221 pa je 1025 radio samo prevoz i lakse poslove. Ne znam koliko sati ima traktor... Kolika je trenutno cena novog sa ravnim mostom (moze i na pp odogovor)?
Pa ne moze on imati previse radnih sati nije 100kj previse zemlje,da je radio 300 i vise onda vec bi se zapitao,ali ovako mislim da moze biti sasvim ok traktor ako je malo pazeno i odrzavano,a ne moze se reci da su neki veliki novci,jer kako je vec neko napisao od 25-28hilj se krece nov otprilike.
 
koje ulje preporucujete za mtz 820,cena nije vazna,samo da valja ulje,znaci da ne trosi i da ima normalan pritisak.do sad sam koristio bison 15x40,i sve je bilo ok,i nedavno menjao ulje i opet sipao bison i toliko je lose ulje da gubi pritisak a i trosi.motor je radjen zimus,tako da nije do motora.ulje stalno kupujem na istom mestu,nije da sam na drugom mestu kupio pa sta ja znam.nego eto poceli su i to ulje da pakuju mali kinezi ::jako_besan::
 
Moj MTZ82 vuce u 6.zec ovu tanjiracu vrlo dobro,u ritu 5. zec
mt6qn4.jpg
 
Nazad
Vrh