MTZ Belarus

Imam problem sa belarusom 820,kad vozim 9om na srednjem gasu osetim kao da traktor strucka,i nesto se cuje neki cudan zvuk kad dam veci gas toga nema sta to moze da bude:sta:
 
Planiram da uzmnem Belorusa 820 do nekih 10.000e .Zna li neko jel jos ima povracaj 40% od drzave na kupovinu poljoprivredne mehanizacije. I kako to ide ?
 
I to nisu svi dobili.Samo su trazili neki nedostatak da ne bi dali povracaj.Mene su,npr.,odbili jer na profakturi nije pisalo rok vazenja valute.Neki nisu dobili jer nisu dostavili fotokopiju licne karte...
 
gde se nalazi filter ulja na hidraulici na mtz 820?
Ujutro kad krenem da radim, jako sporo dize tanjiracu, i onda, valjda kako se ulje greje, sve lakse...

- - - - - - - - - -

Nadjen, i zamenjen. Bio je jako prljav, i bio sam ubedjen da je tu problem, ali i dalje nece da digne tanjiracu. Prinudno podigne tockove, i krene da dize, li kad dodje do zemlje, i treba da digne tanjiracu, stane... Gde se nalazi taj ventil sto zna da pravi probleme??
 
na razvodniku,jeste sa desne strane kad gledas od napred.skroz na dnu videces jednu plocu drze dva srafa M8 i kad odvrnes ta dva srafa,zadrzi malo rukama plocu,jer unutra ima opruga.izvadi i dobro izduvaj,oce da udje spen pa zeza.i ako ni onda ne dize,zameni mesta creva od kipe,pa ces onda videti dali dize,ako dize onda je do prikljucka(zenski,muski) ali tad ce ti kontra raditi kad zamenis creva,samo ti kazem da te ne zbuni :ppozdrav:
 
Pozz svima :cao:...zna li neko zasto mi se na rusa 82.1 tesko okrece volan ...cak i pri vecem gasu ide tesko ako trebam brzo da okrenem volan ,ovako se mucim vec vise od godinu dana a na leru dok radi motor nema sanse pomeriti volan :udri:
 
Nazad
Vrh