MTZ Belarus

A na proslom sajmu u ns, nov 1025 eurolux je bio 24 500 e. Eto sta nam rade. Ovaj u makedoniji je vise nego primamljiv na prvi pogled, ali kad se na to uracuna carina 20 %, pa pdv 18 % , pa jos troskovi transporta, izadje to preko nase cene, oko 26-27000 e.
 
Interesuje me jel zna neko kolko bi kostalo,i kolko je to realno izvodivo na rusa da se ugradi kruzni sistem za kocenje?
Mislim da novi 1221 sa plasticnom haubom ima kruzni sistem ako se ne varam.
 
Poslednja izmena:
Trebaju ti dvije priključnice za dvokružni sustav kočenja, a možeš to odradit i sa dvije obične, samo ih moraš nekako obilježit. I trebaš komad crijeva povuć sa boce na priključnicu.
 
Ja mislim da to nije tako jednostavno i da mora i neki regulator ili nepovratni ventil biti jos na boci ali ne znam zato i pitam...
 
Poslednja izmena:
Ljudi, kada okrenem ključ pre startovanja motora ništa se ne dešava nema uopšte kontakta na celoj instrument tabli ( kao da nema akumulator) . Uzmem šrafciger i prespojim anlaser traktor upali i dobije kontakt na celoj tabli, sve počne da radi normalno. Šta je tu riknulo? Jel 12/24 ili nešto drugo?
 
pozdrav za sve.. kupio bih prednji utovarivac za Rusa treba mi za podno skladiste. ili neki traktor koji vec ima kasiku. da li zna neko na sta bi trebalo da obratim na paznju pri kupovini? koji su se dobro pokazali modeli. hvala..
 
Dali u madjarskoj moze da se nabave rezervni delovi za belorusa, jeftinije nego kod nas. Ako moze, gde se nalaze prodavnice rezervnih delova.
 
Zar treba jeftinije nego sto jeste??
Ja se svaki put iskreno iznenadim koliko su niske cene(sem ako se misli na klipove i slicno-to nismo nikad kupovali).
 
dobro se secas lalp mada sam proctao nedge na forumu da se moze uzeti klima mimo agropanonke,u istoj firmi koja njima ugradjuje,za manje novce!!!
 
Posto sam novi na forumu a kupio sam novi traktor Belarus 820 da li mi neko moze da mi objasni kako se ukljucuje kardan i koliko potrosi u ransportu da predje 50km.

---------- Poruka napisana u 21:51 ---------- Prethodna poruka je at 21:43 ----------

Da li se pali traktor sa ukljucenom pumpom za hidrauliku ili se pumpa ukljucuje posle paljenja traktora.
Treba mi gornja kuka dali neko posjeduje da mi proda a da nije daleko od Bijeljine,naravno i cijena.
Po mogucnosti kontakt telefon.
 
Poslednja izmena:
Da kupio sam u navedenoj firmi,namjeravam da obradjujem zemlju na Majevici i kombinaciji sa manjim traktorom.
 
Nazad
Vrh