MTZ Belarus

Poz... Ima moj kolega felne za rusa MTZ-52 uzane sa gumama,prodaje ih.. ako treba nekom neka se javi!!
 
pancevci, gde kupujete delove za belarusa, ja sam od skoro u toj prici pa neznam, treba mi uljani filter. da ne narucujem postom, ima radnji po srbiji koliko hoces, al svaki dan sam u pancevo pa me interesuju radnje za MTZ???
 
Fantastična kolekcija originalnih slika iz centralnog pogona MTZ u Minsku. Slike su nastale daleke 1960. godine.

http://englishrussia.com/2012/05/28/minsk-tractor-plant-1960/

E
vo jedna od najzanimljivih slika,

minsktractorplant001-33.jpg


Obratite pažnju na traktor koji stoju uz zid, tj. njegov prednji most. Ogibljeni pogonski most sa centralnim diferencijalom, nešto što su zapadni proizvodjači počeli masovno praviti mnogo godina kasnije.
 
po cemu je 102.5 losiji od 102.1 tj zasto je skuplji 102.1 za 1000e???? sem monobloka razlika je i u menjacu-da li bi mi neko objasnio o cemu se radi! hvala unapred
 
Kolega ja sa tim pokvarenim pretvaracom vozim vec godinu dana, ne obaziri se, kosta 5000, nekad radi nekad ne radi, samo se opusti i gas.
 
Dosad sam samo po gasu ali nisam bio opušten. E a sad ću i gas i opušteno:osmeh:.
Kad razmislim i kod mene je prošlo dosta vremena tražeći rješenje i nije se ništa dogodilo.
Hvala.
 
kod mene je isto to se desilo cak i servis nije mogo da rijesi dok je bijo pod garancijom moze bez toga da se vozi samo sto ne puni obadva akumulatora samo jedan onaj sto su potrosaci spojeni a preko drugog samo pali i njega ne puni pa ce vremenom i da se isprazni.
problem sam rijesijo kod jednog samoukog majstora bijo je problem u alternatoru.
alternator je bijo ispravan za punenje na 12.v jer je dovoljno da ima napon od 13,7.v a, taj sistem ruski tek pocinje da pretvara struju kada dobije napon od 14.v.nista manje od 14. moj predlog je da izmjeris napon koji ti salje alternator
 
Nazad
Vrh