MTZ Belarus

obim je tu negdi nisam tačno mjerio ali možda u cent dva razlike ripne su uže i gazna površina je veća.(sutra slike)
 
Imas prednje utovarivace u Ceneju firma se zove tanjiraca komerc. prave utovarivace dize 5,2 metara u vis. cena je 3000 evra sa dve kasike. kasikom za zrmastu robu i kasikom za djubre. :osmeh:
 
Pa znam to sam odma i ja pomislio,zato sam i pitao,malo mi ::novac:: bilo za tu visinu,al reko ajde metar je mozda promasen.
Lalo jel znas slucajno koliko kg mu je podizna moc?
 
Verovatno misli na radijalne gume, koje manje ljuljaju u transportu i manje osete rupe na putu...
 
Koliko vidim ni nema ripni. Za transport ni netreba.
Ako radi puno transporta steta da se deru ripne, jer mu ni netreba prednja vuca.
 
Hm, to bi onda mogo ja da uradim i kod mene na 821 , koje bi gume odgovarale ? Trenutno su njegove standardne 11,2-20
 
Danas pala provera masina i pranje,pa za koji dan u transport zita
2qdbxat.jpg


23jrcht.jpg
 
Da li je ova prednja guma na 1025 puna blata ili ? Izgleda ko da nema ripne ? Kakva je to guma?
nije puna blata,to je ravna guma 11/80/20 koja je inace sa kamiona-visine je kao i originalna 360/70/24,i koristice se u transportu i laksim radovima...jer nova original guma je 45000 RSD,pa vi vidite....a na 82 ide guma 8/20
 
Nazad
Vrh