MTZ Belarus

Imaju neke davaci na onoj ploci od diferencijala,nemam pojma od cega su,verovatno su od toga.
 
Niko nezna gde se ti davaci nalaze? Ceo traktor sam pregledao, nigde nisam nasao to sto vi opisujete.

@danger pomagaj, ti bi trebalo to da znas.
 
ima i katalogu na poziciji 29 otprilike ispod akumulatora na obe strane i piše senzor
 
MTZ820 standard 19.690,00evra,eurolux 20.790,00evra,ravan most 22.490,00evra i ako ga pazaris za vreme sajma do 1000evra sajamski popust!Za subvencije neznam jel daju!
 
Nesto se suska oko uredbe za povracaj da ce sad u vreme sajma da izadje, mada sam vrlo skeptican po tom pitanju ali ajde...ja cekam za tanjiracu, ako ne izadje kupujem polovnu .
 
Ma uredba za povracaj dela novca od kupovine mehanizacije, pa tu spada i tanjiraca, spada i rus, ....al samo ako izadje
 
82.1 U selo Batinac kod Cuprije moze da se kupi za 10 000evra sa otprilike 150 rc starih 10 godina to je inace vlasko selo i kupljeno je preko 30 traktora i sada skoro svi prodaju ali posto svi u Svajcarsku rade skoro ti traktori su skoro novi nadam se da sam nekom pomogo :D bar oko cene
 
Nazad
Vrh