MTZ Belarus

@ nikollaa legnes ispod rusa, i imas sipod menjaca saraf koji se zakrene i dobijes 1000 obrtaja umesto 540.



@marko_kuba Kakve imas poluge na 952.2? ajde slikaj ih...
 
zasto li mi ne radi grejanje u kabini (nemam klimu) ? da li mozda treba da promenim filter ili je nesto drugo u pitanju? (od skoro imam belarusa,a kupio ga polovnog,pa nemam bas nekog iskustva sa tim traktorima)
 
ne treba nikakvo ozracivanje...verovatno procureo radiator gore na kabini,pa je crevo gore dobilo sraf,i nema grejanja.proveri na ispustu dole gde ulazi crevo da li prolazi tecnost.
 
Kardan

Ee momci jel zna neko kako se pali onaj brzi kardan od 1000 obrtaja na rusu??? :osmeh:
Ispod glavnog ulaza u kabinu,na menjacu ima jedna plocica sa srafom,trebalo bi da se odvije i da je postavis u kontra polozaj nego sto je sada i da je ponovo stegnes.kad to uradis treba da promenis izlaz vratila pozadi i da stavis umesto ovog sa 6 zljebova onaj se 21,tako kaze katalog ja to nisam radio.Imam katalog,ali me nece bas kacenje slika na forum.Treba da se pozabavim time.Posalji mi na pp mejl pa cu da ti posaljem slike tamo.
 
Jel imaš slavinu u kabini ili van ako je i kabini gore i ona plastika je još na njoj probaj skini plastiku jer je možda zeznut žljeb ne plastici i ne tera slavinu.
 
Treba da menjam lamelu kvacila uskoro posto vec jako pri kraju hvata pa bih molio nekoga da mi preporuci nekog dobrog proizvodjaca.Mozda je vec pisano o tome ali nemam vremena za pregled sve teme umalo da zaboravim radi se o MTZ82 Spasiba
 
Nazad
Vrh