MTZ Belarus

imam slavinu koja se nalazi na crevu ispred kabine,i ona je odvrnuta. a ima i neki tockic koji se nalazi kod ulaza (levih vrata),ispod volana,ali na levoj strani(nadam se da sam dobro objasnio) koji ne mogu da okrenem i ne znam zasto sluzi. mozda i on ima veze sa grejanjem,mozda je i to neki ventil,pa zaribao zbog vode,posto trenutno nije antifriz u njemu?
 
Treba da menjam lamelu kvacila uskoro posto vec jako pri kraju hvata pa bih molio nekoga da mi preporuci nekog dobrog proizvodjaca.Mozda je vec pisano o tome ali nemam vremena za pregled sve teme umalo da zaboravim radi se o MTZ82 Spasiba
Ima jedna ruskinja koja ide po vasarima,a radi i na najlon pijaci u Novom Sadu,zove se Ljudmila.Ima delove malo skuplje od ostalih,ali su pravi.Provereno.Ja sam imao 52 i sve je bilo uredu sto nemogu reci i za druge trgovce.poslacu ti broj na pp,pa se cujte ima mogucnost slanja brzom postom.
 
Verovatno je ok,ali ove delove sam koristio i ja i neki moji drugari.Posto su to stare masine stalno sam imao zanimaciju sa mojom 52. pa sam cesto kupovao delove kod tih rusa sa vasara redom,pa sam stvorio neku sliku o razlici u kvalitetu.:ppozdrav:
 
danas sam isao da pogledam cene belorusa kod nas gledao sam 82.1 ta me posebno zanima,i kosta 13 000 e sa podsticajem vlade republike srpske..a 952 kosta 14 500 eura...ali su traktori vrh meni su u vrhu zelja.:D
 
Gdje si gledao Nedjo, koliko izadje 820 sa ravnim mostom? Ja sam gledao 952 u Bijeljini kod Rakića, ma mrcina samo takva, za te pare se kod nas u BiH/RS prodaju veći polovnjaci sa bog zna koliko radnih sati. Kakav god da je, rujo je opet nov a dijelovi jeftiniji od dijelova za bilo koji zapadnjak pa nek se i pokvari ponekad, red je jer može mnogo i da odradi.
 
gledao sam u Agro Simeks Vrsani,iz mog sela.inace gazda te firme vodi i fudbalski klub gde ja igram pa smo dobri extra.ma novo je novo a ne kupiti nesto polovno za te pare i kasnije gledati sta ces...a ruja je ruja..ne znam sa ravnim mostom,pitao sam samo za 82.1 i 925...na 82.1 samo mi je mana nema gramerovo sediste...a uzeo sam i neke prospekte i kataloge da prelistam.karakteristike i to
 
gledao sam u Agro Simeks Vrsani,iz mog sela.inace gazda te firme vodi i fudbalski klub gde ja igram pa smo dobri extra.ma novo je novo a ne kupiti nesto polovno za te pare i kasnije gledati sta ces...a ruja je ruja..ne znam sa ravnim mostom,pitao sam samo za 82.1 i 925...na 82.1 samo mi je mana nema gramerovo sediste...a uzeo sam i neke prospekte i kataloge da prelistam.karakteristike i to

Ajd kad budeš imao priliku pitaj gazdu koliko košta 820 sa ravnimm mostom?


Postoji li inače 82.1 sa ravnim mostom, pravi li se takva verzija uopšte?
 
Eo dodjoh s njive sprema sa mtz 82 kad odjednom izbaci vodu teperatura vode je bila normalana 60,sta bi to moglo biti,da li se nekom dogadjalo?Hvala unapred.
 
Imam problem sa satom na mtz 820 pokazuje mi samo moto casove a brzinu nece. Jel mozda neko imao slican problem? Jer je do sata ili nesto drugo u pitanju?:sta::sta::sta:
Pozadi na svakom tocku ima merac brzine,na satu bi trebalo da ti se vidi jedna kockica,i ona pokaziuje koja strana neradi.Ti davaci su preko 50 evrica/kom,bar su meni tako rekli,pa ti odluci.:osmeh:Kod mene je to crklo kad su mi se upalile kocnice,vazno da rade moto casovi zbog zamene ulja.
 
Pozadi na svakom tocku ima merac brzine,na satu bi trebalo da ti se vidi jedna kockica,i ona pokaziuje koja strana neradi.Ti davaci su preko 50 evrica/kom,bar su meni tako rekli,pa ti odluci.:osmeh:Kod mene je to crklo kad su mi se upalile kocnice,vazno da rade moto casovi zbog zamene ulja.

Na satu samo stoji cifra moto casa nista vise nepokazuje sat. Do skora je pokazivao samo 0,3 km/h i neki kao kruzic. Kada sam ga prao pre neki dan to se izgubilo ostalo je samo cifre od moto casa sto broji. Gde se taco nalazi merac brzine? Jer se lako skida?
 
Pozadi na svakom tocku ima merac brzine,na satu bi trebalo da ti se vidi jedna kockica,i ona pokaziuje koja strana neradi.Ti davaci su preko 50 evrica/kom,bar su meni tako rekli,pa ti odluci.:osmeh:Kod mene je to crklo kad su mi se upalile kocnice,vazno da rade moto casovi zbog zamene ulja.


A gde se nalaze ti davaci na zadnjem tocku? nemogu ih nigde naci.
 
Nazad
Vrh