MTZ Belarus

Za koliko bi ja mogo da prodam mog rusa 1025 ( 105 konja ) 2007 godište 2000 rč . ??
 
Ljudi treba mi pomoc, kupio sam MTZ 82 pre 2 godine i uradio mu celu generalnu.I sad me zanima nigde ne mogu naci rucicu za ukljucivanje kardana i blokade diferencijala, ako neko zna aj neka uslika to, hvala.
 
Imam rusa 1025 i jedno pitanje,na torpedu sam na pumpi visokog pritiska imao sraf za sipanje i za kontrolu ulja u pumpi.Dali to ima i na pumpi kod rusa,ili je drugaciji patent kod njih?Hvala.
 
Zavisi,neke pumpe imaju podmazivanje preko motora,a u neke se sipa ulje.Sve zavisi koja je pumpa.
 
Za sad pitam samo ovako sledeće godine bih prodao pa bih uzeo nešto drugo ...........

i sta si onda uradio!? vozio si nov traktor za vise od 10.000 eura, u trajanju od pet godina, uradio si onda los potez...maltene bacanje para! ( nov je kostao 2007 oko 28000 eura) + kamata ako si imao i kredit!
 
952.2 izgleda kao zmaj. Koliko ima Rh? Koji je po tebi usluzniji za poslove koje radis, ili bez kojeg ne bi mogao? I ima li razlike u buci i udobnosti izmedju njih?
 
952 ima 1830 rh.820 radi više poslova od 952 ali bez 952 nebih mogao.U udobnosti ima razlike jedino u sjedalima,u 820 je Gramerovo a u 952 neko Belarus.U buci nema razlike.
 
Evo malo slika mog velikana pošto sam kupio nov mobilni mogo sam da ga slikam

photo0009en.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

photo0010u.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

photo0011yj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Nazad
Vrh