MTZ Belarus

proveri koliki ti je promer rupe na reduciru odakle vuce ulje iz stuba volana...neke serije imaju livene sa rupom od nekoliko milimetara,sto smanjuje efikasnost rada pumpe i mozda zato losije radi.
 
evo i moga belarusa



Uploaded with ImageShack.us

---------- Poruka napisana u 19:40 ---------- Prethodna poruka je at 19:38 ----------

dsc00447b.jpg

By topoline at 2012-03-10

---------- Poruka napisana u 19:45 ---------- Prethodna poruka je at 19:40 ----------

30052011245.jpg

By topoline at 2012-03-09

---------- Poruka napisana u 19:45 ---------- Prethodna poruka je at 19:45 ----------

30052011246.jpg

By topoline at 2012-03-09

---------- Poruka napisana u 19:46 ---------- Prethodna poruka je at 19:45 ----------

p3110170.jpg

By topoline at 2012-03-10 evo i sa sajma u hanoveru

---------- Poruka napisana u 19:50 ---------- Prethodna poruka je at 19:46 ----------

rwapokusi.jpg

By topoline at 2012-03-15
 
oltovac u srcu

Znašli zašto ti 952 ne ide 40 km/h??? U postu 9947 si napisao da na rusu imaš gume 18.4/38 a ja kolko vidim ove na slici su 18.4/34 pa zato i nemože da ide 40km/h!!!:ppozdrav:
 
11072011063.jpg

By topoline at 2012-03-15

---------- Poruka napisana u 20:07 ---------- Prethodna poruka je at 20:03 ----------

oltovac u srcu

Znašli zašto ti 952 ne ide 40 km/h??? U postu 9947 si napisao da na rusu imaš gume 18.4/38 a ja kolko vidim ove na slici su 18.4/34 pa zato i nemože da ide 40km/h!!!:ppozdrav:
te koje vidiš sada na traktoru su 16.9/38 njih sam skinio i stavio 18.4/38 i neide 40. sutra ću ti slikati
 
Jel zna možda neko gde ima da se kupi koleno auspuha koji ide od turba do auspuha na 1025 a da je orginal jel smo gledali na par mesta u ZR-u i svugde imaju ali promašili su meru onaj konusni prsten koji ide između turba ili tog kolena upadne u koleno a prodavci tvrdoglavi da nevalja prsten istrošen (na 300rč) pa donese on novi prsten kad i to upadne skroz nevalja nigde ono koleno pa se čude prodavci da ne moguće to su orginalni delovi.
 
Jel zna možda neko gde ima da se kupi koleno auspuha koji ide od turba do auspuha na 1025 a da je orginal jel smo gledali na par mesta u ZR-u i svugde imaju ali promašili su meru onaj konusni prsten koji ide između turba ili tog kolena upadne u koleno a prodavci tvrdoglavi da nevalja prsten istrošen (na 300rč) pa donese on novi prsten kad i to upadne skroz nevalja nigde ono koleno pa se čude prodavci da ne moguće to su orginalni delovi.
Zavisi ti od tipa turbine,tako da bi mogao da se nagledas tih kolena dok ne naletis na odgovarajuce.koju turbinu imas?
 
Kad je meni puklo to koleno na 892 sto ide od turbine do auspuha ja sam samo nazvao neku prodavnicu imao sam vizit karticu i rekao sta mi treba i oni su mi poslali postom,a platio sam dal 35 ili 40 evra.i kad sam je stavio to je bilo orginal i nikakve razlike u radu nije bilo kao sa onim starim kolenom
 
Da li neko poseduje belarusa 1021.3?bio sam u agropanonci i gledao ga.menjac mu je kao na obicnog rusa,a zadnji deo je ojacan kao na 1221.a 1025.3 ima menjac kao 952 i ojacan je,a nazad je kao obican rus,koji traktoj je bolji,i gde treba da bude jaci?oba imaju 110 ks
 
Da li neko poseduje belarusa 1021.3?bio sam u agropanonci i gledao ga.menjac mu je kao na obicnog rusa,a zadnji deo je ojacan kao na 1221.a 1025.3 ima menjac kao 952 i ojacan je,a nazad je kao obican rus,koji traktoj je bolji,i gde treba da bude jaci?oba imaju 110 ks
Pa imas jednog u N. Bečeju, član Bata je uzeo 1021,3 kad u ja 1221.
 
Jel zna možda neko gde ima da se kupi koleno auspuha koji ide od turba do auspuha na 1025 a da je orginal jel smo gledali na par mesta u ZR-u i svugde imaju ali promašili su meru onaj konusni prsten koji ide između turba ili tog kolena upadne u koleno a prodavci tvrdoglavi da nevalja prsten istrošen (na 300rč) pa donese on novi prsten kad i to upadne skroz nevalja nigde ono koleno pa se čude prodavci da ne moguće to su orginalni delovi.

Pa imaju dve vrste caure, koje idu za turbo. Kod nas na stanju imaju obe vrste. Ako vas zanima, mozete mi se obratiti na pp ili baner na dnu stranice.
 
Jel zna možda neko gde ima da se kupi koleno auspuha koji ide od turba do auspuha na 1025 a da je orginal jel smo gledali na par mesta u ZR-u i svugde imaju ali promašili su meru onaj konusni prsten koji ide između turba ili tog kolena upadne u koleno a prodavci tvrdoglavi da nevalja prsten istrošen (na 300rč) pa donese on novi prsten kad i to upadne skroz nevalja nigde ono koleno pa se čude prodavci da ne moguće to su orginalni delovi.

covek ima problem s kolenom(naglavak auspuha) a ne sa caurom ili spojkom a to nema niko u zrenjaninu da valja,tako kaze clan Atila
 
ne štima pumpe nisu ni slične.štima od tornada samo mora da se otvori na 2200 obrtaja
 
Nazad
Vrh