MTZ Belarus

E ima jos nesto slicno ovako sa modelom 892...ima jedan u susednom selu,na izgled standardni 892,ali ide preko 50,pumpa nije dirana,a vlasnik kaze da je radjen poseban menjac za izvoz???e bas cu sutra prekontrolisati moje knjige od 1025...da vidim sta tacno pise...a znam kada sam vozio prazne prikolice moze prva brza,pune nikako.
 
Kod 892 sa tockovima 16.9 R38 je dovoljno da ima 2000o/min motor i ide 50km/h glat.

Ivice, koliko si napravio radnih sati sa 1221?
Ja sa 1025RM od sale obilazim 892RM,ali tog niko ne obidje...ne ide svaki 892 50km/h,to nikako,jer brzi budem,a meni pise 36-37.lalo to mi malo...uzeo si ranije rusa,a imas manje sati...moj na cetiri broja stoji.
 
@Srdjan7 pricao sam pre o takvom MTZ-u radjenom za izvoz,boja felni drugacija,tonirana stakla kabine,grbavi most.
Mislio sam da me zajjjj kad su mi rekli da ide 50k/h dok ga nisam probao skuterom obici da i sam vidim koliko ide.:osmeh:
 
North ARMY ovaj 892 je Ravan most.

user-offline.png
 
Malo je Ivice, za 2 sezone.. :)

Srdjane, taj 892RM ima tockove 18.4 R34 koji su malko manji nego oni 16.9 R38. Drugarov 892 je na 1800-1900o/min motora obilazio 1025 sa grbavim mostom i tockovima 18.4 R34 koji je imao reko 2200o/min motora.

ovaj 892



i ovaj 1025

 
Eto...pisem vam ovo iskustvo upravo zbog toga da,iako spolja menjaci izgledaju isto,neke promene postoje,cim postoje ta odstupanja koja nisu bas bezazlena...a npr 1021 i 1025 idu pun gas-relacija 2-3 km-uvek isto odstojanje,znaci brzine priblizne.
 
Sad je dobio malko vise zemlje, ici ce i u pripremu, a kanda ce i rol baler dobiti. Taj 1221 je stvarno dobar traktor, al' malog vise volem.
 
Jbg Mladene, ti si rekao neces Eurolux...nedavno je prodan jedan 892 Eurolux ali sa malim tegovima sa skoro 4000 sati...

Spram velicine sela i atara, ima bas puno tih Belarusa sa velikom kabinom. :)
 
Malo se salim, icu sutra u obilazak, nasao sam par komada, sutra idem u obilazak. pa cu videti kojega cu pazariti.
 
Nazad
Vrh