MTZ Belarus

Oces da ti skratim muke oko prikupljanja informacija: 4 cilindra, turbo punjac, 4750 ccm, 105 KS, menjac 14/4, zadnji most kao na 1221, monoblok hidraulika, suvi filter vazduha. Po meni jako dobar traktor.
 
to ti je najbolje da njih nazoves i sve lepo da ti objasne,koliko sam upoznat mnogo dobar traktor. licno sam ga gledao u agropanonci.ima 110ks,ojacanu hidrauliku,zadnji deo kao 1221,ravan most,sve u svemu puno bolji od 1025
 


--1025 je najveće zlo koje sam video što se MTZ tiče.Nisam sa njim radio ali vidim da više lade nego rade.Stalno u radionici sa skinutim zadnjim točkovima i razdvojeni napola.Sami vlasnici ih kude i to je dovoljan razlog.Majstor Rade(priznat rusadžija) kaže beži dete ovo nije traktor već muka za vlasnika.Nove lamele drže u kabini kao potrošno sredstvo.
To je moje viđenje sa terena i kome se svidi svidi ,a kome ne šta ja mogu.

Suviše teške reči za nekoga ko nije radio sa tim traktorom.
 
to ti je najbolje da njih nazoves i sve lepo da ti objasne,koliko sam upoznat mnogo dobar traktor. licno sam ga gledao u agropanonci.ima 110ks,ojacanu hidrauliku,zadnji deo kao 1221,ravan most,sve u svemu puno bolji od 1025
1021 ima 105ks, 1021.3 je sa interkulerom 110ks i skuplji je 2000e.

Ja prodajem 1025 i uzecu 1021.3
 
Ajde se dogovorite za model 1021!!!!!!!!!!!! Za ove koji hoće da kupe, iz prethodnih postova čovek nezna kome da veruje? dal je 105 ili 110 ks.

JovicBojan
ja bi se još nadovezao na tvoj post: I sinhro menjač kao 952
 
Pa lepo sam ti napisao gore.
1021.3 je sa interkulerom i ima euro 2 motor.
On je 110ks.
1021 monoblok ima 105ks.

Prodajem Belarus traktore pa znam :)
 
Ja sam sa 1025 prezadovoljan. Nisam imao slicne probleme kao gore navedeni, a i dobro se raspitao sta kupujem.
2007 god je traktor, vozim ga ja i radnik.
 
Pa lepo sam ti napisao gore.
1021.3 je sa interkulerom i ima euro 2 motor.
On je 110ks.
1021 monoblok ima 105ks.

Prodajem Belarus traktore pa znam :)

OK poslali smo post u isto vreme pa sam zbog toga prokomentarisao...


Kad je već reč o novim modelima MTZ traktora zanima me mišljenje i zapažanje vas koji imate i malo starije traktore 7-8 gogina. Moj 952 ima skoro 2 god a primetio sam da je dosta bučniji u kabini od istih modela ali starijih. Jesuli i braća RUSI počeli da štede na "zvučnoj" izolaciji ?
 
20ac752.jpg
Samo za Miroslava K. pozz....
 
Miroslavk
Roba se prodaje kad ima kupca i ako se može ulagati u bolje. Mlad si naučićeš a možda i nećeš ali o tom potom vratimo se temi.

105 je bezmalo kod mene navrtela 1150 radnih sati od popravki je imala:
-u garantnom roku:
-zablokirala letva pumpe 30rs
-flisovao klip volana
-zablokirao ventil uklj. prednje vuče (strugotine, oprano)

-van garantnog roka:
-2 puta crko merač goriva

ako sam šta propustio nije namerno, lamela nije menjana i nema potrebe za sad.
Moja jedina zamerka 105 menjač, tj kretanje iz mesta pod teretom. Jedino tu verujem da ljudi greše i trpi lamela.
 











Evo malo romantike, imam ih još mnogo mnogo slika. Ali bojim se da nebi ovi antifanovi ruskih cobra promijenilo mišljenje na pozitivu ;)
Pa zato neću više stavljati slike :D
 
Jedino što mi se baš ne sviđa kod MTZ-a to je taj njihov auspuh, zar nisu mogli malo lepše u drugačije da ga odrade da ga sklone pored kabine.Inače skidam im kapu što se tiče zastupljenosti i šta im sve ljudi rade a oni izdržavaju, da su tako loši kako su neki ubeđeni ne bi ih ljudi toliko kupovali, naravno da nisu ni idealni.
 
Nazad
Vrh