MTZ Belarus

@bubu kod mene su prednje 360/70 r24 a zadnje su 18,4 r 34, a na 1221 su zadnje 38 cola, vislje su, dok prednje su 420/70 e sad da li su 24 ili 28 cola nemam pojma...


@nikola indjija ako si u prilici slikaj mi to. to mi je bila varijanta, ali rupe nisu iste, torpedo ima vecu srednju rupu, i cini mi se 8 sarafa, srce se mora dosta prepravljati.

a ako se stave prednje od 577 gubi se malo na visini, isto tako ako se stave i 13,6 r38 nazad i one su nize malo, ali neznam koliko ce sve to lepo izgledati, da li ce visiti traktor napred ili nazad.
dimenzije prednjih guma 9.50 x 24
 
Moze li mi neko reci nesto vise o MTZ 592? Mislim da je to masina kao 552 sa menjacem 14/4 kao na 920 ili 952.
 
Da li neko zna cenu sedista za MTZ i da li je ono sa oprugom ili vazdusni jastuk?
kod Macara u NS 25000rsd spanskao mehanicko kopija Gramera. Ja sam uzeo sebi nekog polovnjaka iz Skanije na vazduh samo sto nikako da ga montiram jer je sediste povuklo jos mnogo toga kompresor, ventil, prikljuci......
 
Do skoro smo imali ovakva sedišta, i koštala su 22 500din, trebalo bi da ih bude opet po sličnoj ceni.
Sedi__te_kpt_4ee4fe6727d73.jpg
 
Hvala svima za odgovore. Trebao bih uzeti kvalitetnije sediste pa sada razmatram sve opcije.
 
@camel,ko tera ovog rusa,neki kinez ili je krov skinut,stim sedistem i tom visinom je tesko ostati ispravne glave
 
U Poljomehanici je sediste bilo 350 E. U 952 imam isto sediste kao Camel Driver ,i sa mojih 100 i kusur kg se izuzetno dobro ponasa...
 
Lako je u 952, ali u 82 ja sa starim sedistem cesto se druzim sa krovom, mislim da sa ovim sedistem ne bi trebalo biti problema ako se spusti kilaza za nas vislje i teze.
 
Lako je u 952, ali u 82 ja sa starim sedistem cesto se druzim sa krovom, mislim da sa ovim sedistem ne bi trebalo biti problema ako se spusti kilaza za nas vislje i teze.

Na ovom sedistu sto je okacio Camel driver se posebno steluje visina, posebno kilaza, tako da sediste moze biti nisko a zategnuto na max kilograme.
 
Nazad
Vrh