MTZ Belarus

onda kupujem rusa sa kulerom a i svima ga toplo preporucujem............
 
Danger ne znam tacno kako je to na motorima sa intecolerom.Ali na motorima sa intercooler-om je već drugačija priča.
 
@Matic to sto se kod Vas zove intercoler kod nas se zove zrakoprc i stvarno se nalazi izmedju hladnjaka i kad majstor izturira masinu ne moz' videti di ide u koji smer.
 
Koliko vidim ne piše Tko bi li se nego kobili se a kod nas se ta uzrečica tumači na drugi način Bećarino.

Tko ili kraće Ko (bez T, jel). Stvar je u brzini izgovora. Neznam kako se kod vas tumači, al znam u kojim sitacijama ja koristim tu uzrečicu. Ne ulazim u "vaše" (tvoje i zrinetovo) tumačenje.

Nego tema je MTZ, pa se onda vratimo tome. :osmeh:
 
Bećarino tako je i u pravu ste. :ppozdrav: Što se tiče moje ne ozbiljnosti samo da dodam kakvo pitanje takav i odgovor.
 
prava masina,rus 1221 pojede dzondira od 130 ks gledao sam u zadrugu kada su vukli vestak rus prodje sa dve zmajevke u blato a dzondir posustane,nemoze da se kaci po snazi..........
 
Srdjane pobrkali smo proizvodjace traktora. mi stalno spominjemo ruske traktore koji nemaju veze sa beloruskima traktorima, jedini traktor koji je dosao iz drzave rusije je kirovac ,a pogledaj kamaz traktor koji i po ceni i kvalitetu pariraju sveckim proizvacima, isto i sa kineskim traktorima. kod nas su stigli traktori na trziste iz dve fabrike i samo ih kudimo, a kinezi imaju 14 fabrika traktora, a cela evrpska unija sa koperantima 10 fabrika tako da belorusija sa njenom povrsinom i stanovnistvom je veliki proizvodjac seriskih traktora u evropi i naj pristupacniji po ceni i kvalitetu kod nas i neka tako nastave :ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Zombi upravu si, ali stalno vrte temu od 82 ks i najvise ih uporedjuju sa evropskim proizvodjacima, koji nisu ni blizu sa nasim standardom i mogucnostima kupovine, gde se traktori rade po narudzbini 90 %,a ne serijski traktori
 
Nazad
Vrh