MTZ Belarus

@Batad,koji je to model MTZ,od 892 pa nagore idu ojacane poluge a ta tvoja nije.............
 
Moj je 952.2 2006.godište. Znači ima u trgovini i druge vrste tj. ojačanih a kako da ih prepozna moj kum kad bude opet kupovao da mi ne kupi ovakve?
Maloprije smo skidali tu savijenu polugu ljevu, ali se ispostavilo da je i desna savijena mada manje. Moj prijatelj koji je inače nježan i suptilan je lijevu ispravio s 4 udarca čekićem od 5 kg a desnu s 3 udarca. Šta reći?::samo bes::
 
Sta reci? O neznosti kolege ili polugama :haha: Sala mala,bolje je kupiti u agropanonci jer na ulicama i vasarima sad vec svasta prodaju a najmanje kvalitetne delove.
 
neke stvari za nepoverovati moj komsija na europard zadnju kuku(poteznicu)de se kaci prikolica sa 5 m drva iskrivio u masnu kad je traktor bio nov
 
Za sad nijedno,ceka za ne daj boze na skladistu delova.a bio je 73 jer je ostatak traktora rastrgan sto je kome trebalo.
 
Ja sam ljetos gledao kod Rakića u Bijeljini 952 sa ravnim mostom i kompletnom opremom (gornja i donja kuka, osvjetljenje, rotacija, 450kg tegova...) sa povratom na licu mjesta je bio 35.000KM. Jes lijep sa onim širokim gumama, voda mi je išla na usta :)
 
Hteo bi da prodam 1025 eurolux, 2007god 2500 radnih sati. U odlicnom stanju.
Zna li neko posto se krecu takvi traktori, tj ne znam koliko da trazim.
Inace cena Belarusa ide gore za 7% pa sam hteo da prodam ovaj moj i kupim jos jedan 1221.3 pre poskupljenja.
 
Pitanje za poznaoce mtz-eove motore :D
Ima neki motora koji imaju intecoler.
Pitanje ovako, dali intecoler ima hlađenje preko nekog ventilatora ?
Ako može neka slika ?
 
Ima mali ventilator koji se ne vidi golim okom a nalazi se između hladnjaka jer je na intecoler takav sistem.
 
Nazad
Vrh