MTZ Belarus

kad si vec to potegao, koliko treba za 539? 2 000e i 100god.? ja se nisam raspitivao, jer ce unuci raditi na njima generalke:haha: ja eventualno promenim karike, al tek kad pocnu trositi oil:haha:
 
Pogle ti zemlju kakva je suha, a vidi se da neki klinjo ore, em niti plug namješten kako treba, nema crtala.
, al jako puno znači kada je brazda čista.
 
kad si vec to potegao, koliko treba za 539? 2 000e i 100god.? ja se nisam raspitivao, jer ce unuci raditi na njima generalke:haha: ja eventualno promenim karike, al tek kad pocnu trositi oil:haha:
To su dva razlicita pojma ne znam o cemu pricas imt 539 i 820:haha:a kad uradis generalnu sa ovim sadasnjim delovima miran si 4 5 god ako je traktor u eksploataciji za imt:haha:
 
Ja bi bio zadovoljan da mi MTZ istraje 3000 rs , u kakvim uslovima radi svakamu cast , imam i 2 imta malih i nebrinem opste za njihove motore trajace jos dugo jer ruja zapinje i za njih
 
belarus1021no3.jpg
belarus1021no2.jpg


---------- Poruka napisana u 00:48 ---------- Prethodna poruka je at 00:44 ----------

belarus1021.jpg
 
Kakvi su ti 1021 modeli? koliko ks imaju i koji je menjač u njemu u odnosu na 1025? Mesto da su mu dodali malo tegova oni našli da skidaju,cccc
 
Nazad
Vrh