MTZ Belarus

Srdjane pobrkali smo proizvodjace traktora. mi stalno spominjemo ruske traktore koji nemaju veze sa beloruskima traktorima, jedini traktor koji je dosao iz drzave rusije je kirovac ,a pogledaj kamaz traktor koji i po ceni i kvalitetu pariraju sveckim proizvacima, isto i sa kineskim traktorima. kod nas su stigli traktori na trziste iz dve fabrike i samo ih kudimo, a kinezi imaju 14 fabrika traktora, a cela evrpska unija sa koperantima 10 fabrika tako da belorusija sa njenom povrsinom i stanovnistvom je veliki proizvodjac seriskih traktora u evropi i naj pristupacniji po ceni i kvalitetu kod nas i neka tako nastave :ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:

LTZ je nekad bio iz rusije(SSSR)..............

Zombi tema je MTZ iz belorusije a ne iz Rusije

Znam i žao mi je što sam otišao u off ali samo sam ispravio netačne podatke iz prethodnih postova.
 
zanima me koliko pri nekoj normalnoj upotrebi sa redovnim servisima može 820 da izdrži do generalne
 
Pankin kod nas u b brestovcu nicovic je kupio bivsi kombinat, dotero je nove beloruse 820=920=1221 to i dalje rade sa njima. a jednog sto sam pogledo imao je5000 rc a bio je 2004 a mehanicare je sve razjurio .dal se to kvari i ko to popravlja ne znam .a on je do ove godine radio preko 3000 hektara ali imoje i kejsove i djondire
 
Poslednja izmena:
Pankin kod nas u b brestovcu nicovic je kupio bivsi kombinat, dotero je nove beloruse 820=920=1221 to i dalje rade sa njima. a jednog sto sam pogledo imao je5000 rc a bio je 2004 a mehanicare je sve razjurio .dal se to kvari i ko to popravlja ne znam .a on je do ove godine radio preko 3000 hektara ali imoje i kejsove i djondire
Nije sve mehanicare razjurio rade dvojica
 
Moj prijatelj je radio generlanu motora na 1221 posle 4500rs napravljenih samo u teskim poslovima,plug-tanjiraca-spremac!radi bas dosta zemlje i traktor je radio u smenama!
 
pa recimo moji dva imt 539 napravili 6 000-7 000 a sto nebi mogao i 820 on je podesen traktor nema nekih posebnih mana.Da ali za belarusa generalna 300e koji evro vise neka je i 500!i uradis na njivi do podne:osmeh:
 
Nazad
Vrh