MTZ Belarus

najverovatnije viljuska za ubacivanje posto su 6ta i 9ta na istoj viljusci. skini poklopac i viljuske i probaj na ladno i pokazace se

samo treba razgraniciti dve stvari,dal ide tesko rucka kao da zapinje u 6 i 9 a nekrci(viljske) ili od krcanja zupcanika nemoze da ubaci u brzinu sto nisu viljuske nego kvacilo,dal je pukla uska na potisnoj,osovina koja potiskuje druk,zabice itd.........
 
U 6-tu ide teško bez krčanja a u 9-tu ide isto bez krčanja, ili sa malo krčanja, ali tek kad traktor skoro stane.
 
danger samo treba citati: da je kvacilo to bi bilo u svim brzinama a ne samo u 6 i 9:osmeh:
 
U 6-tu ide teško bez krčanja a u 9-tu ide isto bez krčanja, ili sa malo krčanja, ali tek kad traktor skoro stane.

posto inace ruje malo zakrce u 9 a pises da u 6 nekrci onda verovatno se viljuske zajele gde kuglica ulazi pa glavi i zeza(ako uzmemo u obzis da je sve unutra OK)najbolje skinuti poklopac biraca brzina pa ce se videti,probaj i na ugasen motor ako zeza na prazno 6 onda je oko viljuska,ja sam imao skoro problem sa sporohodnim i brzohodnim kad presltam u spore jako tesko je isao u brze,skinuo viljuske,stavio nove opruge i kuglice i obradio kanal na viljuskama sa rotacionim kamenom i sad sljaka ko u sir......
@rus,ne se ljutis,nisam pucao na tebe nista konkretno,malo Branko bas nije najsjajnije objasnio problem,napisao je i da u 9 ide tek kad traktor skoro stane,e to i nemora da znaci da je do viljuske,citam ja.........,treba uzeti u obzir da neki soferi MTZ samo i koriste 6 i 9 :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Bio danas u agropanonci kupovao dizne i pitao koliko kosta da se 82 prepravi u 90 konja kazu oko 1000€,evo jedan od primera turbina do skoro bila 320€ a sada 500€
 
To mi je od prilike racunao drugi klipovi,stubline,regulator sa dodatkom za turbo na pumpu tariranje pumpe i dizni,grana auspuha samo ga nisam pitao sta je sa glavom i ventilima
 
da bi 82 bio 90ks menja se glava, dodaje se turbina, dodaje se regulator za turbo i uradi reglaza pumpe i to je to.turbina u agropanonci je uvek bila oko 320e tako da srdjane ne moze biti pola od 370e pricamo o agropanonci
 
Mislim da su Rusi koji prodaju na vašaru u Rumi puno jeftiniji od Agropanonke.
Ili grešim?...
 
jesu, ali covek je napisao cenu u agropanonci a srdjan mu napise da je upola jeftinije a on danas bio tamo.u vezi toga sam napisao.nikola ja to znam u isto vreme smo napisali poruku
 
Evo vam set za preradu da bude 90 konja
screenshot-20111207.jpg

a kosta 564 eur.
 
Nazad
Vrh