MTZ Belarus

U redu sto je tamo toliko...ali ne vidim zasto bi dao 200 evra vise-za te pare kupis jos pola delova za preradu...cak i kod rusa kod kojeg uvek uzimam delove ako nesto ne valja mogu da zamenim,ili ako tipa ne odgovara deo,svaki dogovor je moguc,dok u AP bude...ko zna sta je radjeno sa tim,pa sad ne radi!i naravno delom razlika u ceni je i zbog pdv.
 
Evo vam set za preradu da bude 90 konja
screenshot-20111207.jpg

a kosta 564 eur.
fali glava motora oko 350e
 
ostaju isti klipovi a paket je bez glave i jos nekih creva, pa reglaza pumpe nakupi se tu jos dosta na tih 500
 
Jedno laičko pitanje zar filter na turbo motorima nebi trebao da bude Suvi tip na ovome rusu vidim da je klasicni uljani ili ti mokri filter?
 
Tako identicno imam ja u 82-1025...odlicno odradjeno-jedina zamerka sto nisi izjednacio visinu sa blatobranima...lakse se sedi onda.
 
Svaka vam cast na resenju, bas sam danas razmisljao o tome, samo onaj snimak sto je dao Camel Driver mi je nesto sumnjiv, odlicno je ali mislim da je tu stavljan komplet motor, po mom misljenju takva pumpa od goriva nije isla na 82.1 ili je ja nisam ikad video na takvom motoru.
 
Tako identicno imam ja u 82-1025...odlicno odradjeno-jedina zamerka sto nisi izjednacio visinu sa blatobranima...lakse se sedi onda.

razmisljao sam i o tom modelu, ali sam se odlucio za ovaj zbog visljeg sedenja i zbog rucice od stakla, da ne cesa ledja i da je nebi polomili, ovako je nadviseno sediste i ne smeta rucica...
@srdjan7 kod tebe je izjednacen sa blatobranom, dali smeta rucica onome ko sedi?
 
Razmisljam o kupovini 1025.3 pa me zanima ako neko ima vise iskustva sa tim traktorom kako se pokazali itd...
 
@camel ajde kada vec cepidlacimo da objasnim pod komore sam mislio na usisne i izduvne kanale u glavi motora.razliciti su dimenzija kod obicne glave i glave za turbo.komore sam napisao da bi i ljudi koji se manje razumeju razumeli, zato sto kod nas dosta ljudi kanale u glavi zove komore
 
Nazad
Vrh