MTZ Belarus

tako je takav sistem je bio na 52jkama a prigušnicu imaš original staviću slike

---------- Poruka napisana u 21:59 ---------- Prethodna poruka je at 21:50 ----------

10s9dee.jpg
2woad6s.jpg

evo primjera
 
Pozdrav svima,posjedujem belarus 82.1 i imam problem s grijačem koji mi ne radi tj uopće nema struje do njega niti se usijava nit u kabini a kolko sam vidio da je ona napukla,do prije nekoliko dana bila se je usijavala jel bi netko mogao znat u čemu je problem,hvala
 
Pozdrav svima,posjedujem belarus 82.1 i imam problem s grijačem koji mi ne radi tj uopće nema struje do njega niti se usijava nit u kabini a kolko sam vidio da je ona napukla,do prije nekoliko dana bila se je usijavala jel bi netko mogao znat u čemu je problem,hvala

Batali ti taj grejač i kupi od Rusa na pijaci grejač na struju koji greje celokupnu rashladnu tečnost motora.
 
Koliko košta takav brijač Branko? Ja nemam grijač na Hurlimanu (fabrički nije ugradjen u ovaj model, ne znam zašto) pa me zanima. Koliko ja zna, on se samo "ubaci" negdje u cjevovod i treba da ima svoju malu pumpu? Vidio sam takve na autima.
 
ne derem se prijatelju iako tako izgleda
nije to moj stil
popraviću slova
mada nevolim da ponavljamo iste probleme
ali stvarno je teško pronaći nešto što je davno pisano iako sam ja to pisao
 
Ma to je običan "bojler", bez ikakave pumpe. Rus ima na bloku napravljeno fabrički mesto gde se ugrađuje. On stoji spolja.
Ima u ovoj temi negde slike toga. Postavio je član danger.
 
Ma šta ćeš više od toga? Traktor pali na ključ po bilo kakvoj zimi, kada se rashladna tečnost zagreje sa tim bojlerom.
 
Branko ,nemam ja baš nekakvih problem s paljenjem u zimi paljenje mi je na 24v pa dobro pali al su mi sad akumulatori pri kraju pa grijač ne bi bio na odmet a za ovaj grijač što ide na blok za to sam čuo i gledao kako radi,traktor pali kao u ljeti ali ja nemam baš nekakve potrebe za njim jer baš ne koristim puno traktor u zimi ,a probao bi ovoga serijskoga što ga rusi imaju osposobit za rad pa zato me interisira kako riješiti ovaj gore problem što sam naveo
 
gde se moze naci delova za ravodnik hidraulike od rusa 1025 ? jel 1025 ima isti razvodnik kao 82ka
 
Evo na 12 sekundi ovog snimka se vidi gde je ugrađen bojler sa desne strane filtera za gorivo.

[video=youtube_share;UANOSXhkTuE]http://youtu.be/UANOSXhkTuE[/video]
 
Nazad
Vrh