MTZ Belarus

Upravo sam resio problem sa alnaserom, dao sam moj sa rusa i doplatio 15000 za ojacan i ubrzan, ja ovakvo paljenje jos nisam doziveo, ovaj alnaser je dignut na 7.5 ks.
 
Takav je na nasem 1025,pali na -30 kao od sale...ali uvek ima ono ali-brzo im crkne automat-mi smo menjali jedanput vec.ruska elektrika na novima je o.
 
sto se tice onog razvodnika sa sajlama,dal je neko pitao koliko kosta takav razvodnik da se kupi,kad cujete cenu pozelecete da neskidate ruke sa rucki ceo dan samo da ga nekupite........
 
Kad je otisao automat,odnesem kod majstora-nijedan nece da ga radi-kao u poslu su,ali to kazu tek kad vide tip...posle sam cuo da su jako nezgodni za popravku.i nam kraju odem sa litrom rakije kod onog prvog i resimo problem. :D
 
sto se tice dzojstika, mislim da moze da radi dve funkcije istovremeno. posto kad sam ga probavao na prazno, recimo gurnem rucicu prvo gore i cuje se pumpa kako stekce, onda dok je drzim tako gore dodam samo jos u recimo desnu stranu, i pumpa stekce jos jace. pretpostavljam da onda gura na oba izlaza. posto je is smisljena za utovarivac najverovatnije radi vise funkcija
 
posto je dzojstik napravljen za prednji utovarac, 90% da moze da radi po dve funkcije od jednom. ipak cemu dzojstik ako neubrzava rad?


Da li neko zna jel ima negde na prodaju mtz 820 s ravnim mostom? recimo ne stariji od 2004 ili 2005 godista. sve informacije saljite mi na PP da nebi nas moderatori... :)
 
Nazad
Vrh