MTZ Belarus

jel ima neko od vas ovakav sistem hidraulicnih komandi na rusu? deluje mi kao da je manje vise isto kao kad ima 3 rucice pored volana, samo lepse upakovano. ja sam dosad koristio samo ovu sa narandzastom ruckom, to je izvod br.3, sluzi mi za tanjiracu. a dzojstik nisam imao prilike da upotrebljavam. kako se pokazalo ovo resenje?

ajd prodaj taj dzojstik to bi za utovarivac bilo fenomenalno :)
 
vlado al ti nagrdi ovaj 1025 a ja ga kupio pre 10 dana.Najvise me zabrinuo onaj prsten za prednju vucu sto se nalazi u menjacu,jel to bas cesto puca i jel ima puno posla da se to promeni
 
Mislim da dobro mislis. Juce sam zapoceo rastavljanje jednog 952 sa dzojstikom i mogu da slikam kako izgleda princip rada. Da slikam?
 
slikaj jer ja sve radim na te tri ručice pošto me zezo razvodnik ispod sedišta nebi bilo loše ugraditi nešto štoje blize ruci ako nije preterano skupo a da bude bolje od te tri ručice
 
Dzojstik po obecanju. Bolju sliku nemam jer dok stignem slikati padne mrak.
U principu razvodnik je isti samo je ''pogon'' drugaciji. Ako moze da se kupi sama rucica sa sajlama,onda je to dovoljno za prelaz sa poluga pored volana na dzojstik.
 
Pa prvo djostik guras na jednu stranu da dignes utovarivac, a posle na drugu da izrucis kasiku.... Sto moras dve funkcije odjednom, cak mislim da ni rucice ne mogu da obavljaju dve funkcije odjednom
 
Nazad
Vrh