MTZ Belarus

recite komsiji da nevraca delove kako je skidao:haha:.Za @velju nemojte porediti babe i zabe 892-92ks 1025-105ks
 
[video=youtube_share;ltfGNx3QJo0]http://youtu.be/ltfGNx3QJo0[/video]

Lokacija: Savino Selo
Vozac: Dragan Desnica
plug: xxx
 
North ARMY, znam ali nisam je ja lepio, to cimerov traktor , plug i nalepnica..... nista im nece faliti.... :bravo:

Petru, da u trecim hodu 3 brzina....

rus 82 plug nije imt, mislim da sam napsiao ali ne znam ko je skinuo oznaku.....
 
Imam pitanje.
Uglavno na rusu sam primjetio da mi akumulator često odlazi.
Dali on ima punjenje akumulatore na 24v ili 12v ?
Dali on oba akumulatora puni ili samo jednog ?

Uglavnom kod mene su dva akumulatora i alnaster na 24v...
 
procitaj na regleru trebalo bi biti24v.i proveri kod elektricara sklopku
 
prvo jaci motor 5ks drugo ima interkuler ,mono blok na hidrauliku i naravno 5000e skuplji

---------- Poruka napisana u 00:16 ---------- Prethodna poruka je at 00:13 ----------

Imam pitanje.
Uglavno na rusu sam primjetio da mi akumulator često odlazi.
Dali on ima punjenje akumulatore na 24v ili 12v ?
Dali on oba akumulatora puni ili samo jednog ?

Uglavnom kod mene su dva akumulatora i alnaster na 24v...
prvo puni jednog pakadje pun trebalo bi da prebaci na drugi probaj zameni ili receno okreni akumulatore i bice ok alternator je na 12v samo ima sklopku koja prebaci na 24 anaser je naravno na 24v
 

prvo puni jednog pakadje pun trebalo bi da prebaci na drugi probaj zameni ili receno okreni akumulatore i bice ok alternator je na 12v samo ima sklopku koja prebaci na 24 anaser je naravno na 24v

Aha, sada kužim. On je inače na 12 v, ali kada napuni akumulator pa počne punit drugi.


procitaj na regleru trebalo bi biti24v.i proveri kod elektricara sklopku

Ok, na regleru ( na altenatoru ako misliš ) tamo je 12v. Sklopku ćemo provjerit.
 
ja mislim da je to kuhn

---------- Poruka napisana u 14:57 ---------- Prethodna poruka je at 14:56 ----------

plug!!!!!:D
 
Nazad
Vrh