MTZ Belarus

ovi u šumariji su mehanički.možda ti pada pritisak ulja u sistemu. koju verziju imaš onu sa okruglom budžom ili onu verziju sa klipom

kod mene je klip hidrulicni i ja reagujem na ventil i on pusti ulje a tako je i na onim rusima koji su pokusali da gone tehnostroj megafex.Nzm jel; sam odg na tvoje pitanje.
 
a reci mi samo jel megafex od 15t ili neka od maljih modela. ako je ova ona sama je teška 9tona i mislim da baš i nije za taj traktor
 
da ta perikolica,pa ako moze neki strani traktor da je vrti mora i rus ako ne 105 onda 130 ko od sale....ali nazalost nije tako,valjda ce rusi naci u skorije vreme neko resenje jer msl da rotodrljace ni ne vredi gledati ako ostane ovako.
 
pa stvarno ne mogu da vjerujem kod nas ljudi stvarno rade sve teške poslove sa njim i nemaju većih problema .imam prijatelja koji tera vučeni repni kombajn sa 105 hp i ide bez problema
 
da ta perikolica,pa ako moze neki strani traktor da je vrti mora i rus ako ne 105 onda 130 ko od sale....ali nazalost nije tako,valjda ce rusi naci u skorije vreme neko resenje jer msl da rotodrljace ni ne vredi gledati ako ostane ovako.

ma mora da radi samo treba pravi majstor da nasteluje ako nemoze da se nasteluje zbog hidro ukljucivanja namesti se rucno i mora da tera
 
Planirao sam da kupim rotodrljacu u sklopu sa sejalicom od 3m za rusa od 130ks ali sad vise nisam siguran, pa me interesuju da li stvarno to "ubija" traktor?
 
Nece ubit traktor ako oranje nije speklo kada je oranje normalno ide to, Rd pegoraro 3m ima nove klinove ali nismo uzeli dugaćke neke neznam kolika im je dužina dok kolega ima na Vogel noot duze klinove dosta od naših i on to pušta u zemlju samo tako dosta duboko radi i tako je nakon 4 godine rotodrljana svega i svačega saranio traktor, ali tu je on kriv da nije toliko pušto i tjero jako brzo i dan danas bi to radilo ...
 
ovaj rus je sa ovom RD napravio tacno 3400rc i jos uvek mu nista nije radjeno ni na motoru ni na lamelama.
 
voda nije ulje iz hidraulike neznam kud bi moglo proci, ono iz pumpe volana nije tamo nikad ne fali ulja , e jedino je ostala bos pumpa posto ima centralno podmazivanje ili ta mala na bos pumpi
 
ulje od volana i ulje od hidraulike ti je u zajednickom rezervoaru ispred kabine , a ulje odatle moze da prodje u motor kroz pumpu volana!
 
Nazad
Vrh