MTZ Belarus

Imam problem na MTZ-820 sa hidraulicnom blokadom, vec nekoliko puta sam menjao gumice i membranu i opet mi se desava da procuri. Dali je imao neko taj problem i kako da ga resim unapred -hvala- :ppozdrav:
 
SAKULJAN je napisao(la):
Koliko kosta 1221 sada

28 hiljada i kusur sa popustom.
7250 eura odmah(25%), a ostalo bez kamate na 5 godina.
Kolega danas doterao, pa bio kod njega na :ppozdrav: i peceno ::000::
 
mica967 je napisao(la):
Imam problem na MTZ-820 sa hidraulicnom blokadom, vec nekoliko puta sam menjao gumice i membranu i opet mi se desava da procuri. Dali je imao neko taj problem i kako da ga resim unapred -hvala- :ppozdrav:
Samo malo pogledaj , prethodnu stranu , sve pise , samo 1 stranicu unazad ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: molimte
Post je spojen: [time]1291320973[/time]
_________________________________________________
dobro sad vec 2
 
Rale ja sam ugradio skoro sve novo na hid.blokadi a meni i dalje puca membrana tako da taj odgovor koji je dao kolega-clan Zrenjaninac koga izuzetno postujem nije dovoljan da resi moj problem jer ako si malo bolje citao meni nije problem gumica vec membrana :ppozdrav:
 
I ja tako misli kao i Matic da je kvalitet u pitanju probacu sutra u Rumi na vasaru da uzmem od rusa komplet gumica i membranu pa da probam :ppozdrav:
 
@Mica967
Mislis ukrainaca ::namigivanje::
1221 kosta tacno 29.990e,zatim sledi popust od 1.000e sto bi moglo da se zaokruzi da necepidlacimo na ravno 29.000e,e sad dal za kes ili bezkamatni kredit to je stvar svacijeg dzepa,koliko ko moze da se pruzi ili sto bi rekao nas clan, gospodin Kish, zavisi koliko je zmija velika u dzepu
 
zalihe su potrošene :cao:
Post je spojen: [time]1291328490[/time]
_________________________________________________
IMT-550 je napisao(la):
drobi je napisao(la):
SAKULJAN je napisao(la):
Koliko kosta 1221 sada

28 hiljada i kusur sa popustom.
7250 eura odmah(25%), a ostalo bez kamate na 5 godina.
Kolega danas doterao, pa bio kod njega na :ppozdrav: i peceno ::000::
Zaboravio sam da stavim da imaju popust 1000 evra do nove godine ili isteka zaliha ali ipak nisam mnogo pogresio.......... ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
da sad
vlada_popov je napisao(la):
SAKULJAN je napisao(la):
Koliko kosta 1221 sada

najtacnija cena je trenutno - 1221 - 27990
1221.3 - 31990 :D

da sad nekacim cenovnik,juce bio i sa popustom 1221 28990e,e sad....mozda ti imas popust od 2000e
Post je spojen: [time]1291329035[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
dali je tačno da neke brzine na 82-ci nisu za teške poslove,oranje i sl.

tacno je,naprimer 9 nije za oranje i tanjiranje mada bi neki i u toj brzini probali,a ima jos brzina koje nisu za te teske radove,u svakom slucaju neces pogresiti ako ga kupis :ppozdrav:
 
Uglavno zec brzine nisu za tešku operaciju ili nisu preporučljive i treba terati u kornjaču.
Post je spojen: [time]1291329344[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
dali je tačno da neke brzine na 82-ci nisu za teške poslove,oranje i sl.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
zalihe su potrošene :cao:
Post je spojen: [time]1291303290[/time]
_________________________________________________
IMT-550 je napisao(la):
drobi je napisao(la):
SAKULJAN je napisao(la):
Koliko kosta 1221 sada

28 hiljada i kusur sa popustom.
7250 eura odmah(25%), a ostalo bez kamate na 5 godina.
Kolega danas doterao, pa bio kod njega na :ppozdrav: i peceno ::000::
Zaboravio sam da stavim da imaju popust 1000 evra do nove godine ili isteka zaliha ali ipak nisam mnogo pogresio.......... ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
Kad pre......... :sta:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Uglavno zec brzine nisu za tešku operaciju ili nisu preporučljive i treba terati u kornjaču.
Post je spojen: [time]1291304144[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
dali je tačno da neke brzine na 82-ci nisu za teške poslove,oranje i sl.
Da rezimiramo malo 552 i 82.1 imaju istu maksimalnu brzinu kretanja , znaci da se zecovi iz 82 poklapaju sa brzinama iz 52 , sto bi onda to bilo problematicno .
I ja sam to isto cuo al vidim da vlasnici belarusa sa foruma to negledaju , pa onda tako i ja izvlacim max i masine , sve radnje radim na 1800-1900 obrtaja , retko kad uzbrdo u oranju ganjam na 2200
 
neznam zasto zec brzine nevaljaju za rad :sta:,pa stara 52 ima isti menjac kao 82 bez zec kornjace pa nikad nije bilo problema cak su i bili kvalitetniji i manje crkavali menjaci nego sad 82 novije koje imaju pomenutog zeca i kornjacu,samo treba biti umeren i izabrati odgovarajucu brzinu,ako mu je tesko neka vrsta posla u 6zec mozes u 7kornjacu koja je laksa,ili ako mu je tesko u 5kornjaca ides u 3zec,bar rus ima brzina,nekad moze i kornjaca da mu presedne ako nije adekvatna
 
Sta kazete za ove masine[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DOF69BahuBk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dmnt0y7Yfp8[/youtube]
 
E uvek imam 4 brzine da korigujem brzinu kretanja u oranju , ove godine sam jednu parcelu orao 5 kornjaca uzbrdo 5 zec nizbrdo 6 mi nije odgovarala uzbrdo a komplikovano se salta za nizbrdo (menjac sa 1 palicom)
 
Nazad
Vrh