MTZ Belarus

danger je napisao(la):
minimum tri godine a i jace,zalosno je samo sto nema nov ako rikne,pa ide 1000w.,ko ima novijeg ruju moze da potvrdi o 1150w
taj sam... :haha: porrdjujem, samo recite sta to. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
salim se, imao sam na 1025 taj , pa mu je pukla osovina, i sad je na njemu od 1000 w
 
danger je napisao(la):
za madjarsku neznam,u srbiji nisam nasao,najvise me nervira kad smanjim gas na ler a svetla utihnu,kod mene se okrece VALEO 90A i nema zime
Valeo Spein ili Valeo France .
I mene nervira kad mu smanjis gas svetla utihnu , i radio se ugasi pa kad mu das gas on opet pocne da radi
 
nikola indjija je napisao(la):
Ja sam stavio od keca remontovan 55a 5000din i nemam nikakvih problema
Ija sa isto ugradio kao i Nikola i nema nikakvih problema, ali me nesto drugo muci na mom Mtz 820 hidraulicna blokada zadnjih tockova,zamenem gar. gumica i membranu i jako malo radi i opet procuri sta uraditi dali je neko imao slican problem inace delove sam uzeo od Enderica i N.Sada :ppozdrav:
 





Evo slika od altenatora. Malo sam ocistio farove prednje.
Ovo od filanja. To se upaljenim svijetlima. Dakle dok popalim sva svijetla, gornja prednja, zadnja i grijanje. Onda dojde na sredini pod lerom kada se zagrije..
I nema neke velike razlike u filanju kada dam pun gas..
 
Na žalost to jedino sto ne radi. Radi ali nije točan... Previše pokazuje... Dam gas primjer za 200 obrtaja on meni baci za više od 500..
Ali nema veze, znam ja po km/h i i morat cu po sluhu malo... ::lose::
 
a zasto neradi? nije valjda da sa njega je merio obrtaje motora?
to na 1025 nije problem onda, on ima sajlu :cao:
 
oltovac je napisao(la):
ALTERNATOR KOD NAS U OSJEKU DOĐE 90E A U MAĐI 110E

Nemoguće da je kod nas jeftinije nego vani, ja sam se raspitivao u mađarskoj u pecuhu i rekao mi je da košta 155 eura. Jer sam htio vratit kako je bilo u orginalu.
Pitao sam i za prednju gumu 13.6 r20 koja je koštala oko 340 eura. A prije tri godine i više sam platio 130 eura u madarskoj. Nemoguce da je poskupljelo duplo... :zli:

mucobieno je napisao(la):
a zasto neradi? nije valjda da sa njega je merio obrtaje motora?
to na 1025 nije problem onda, on ima sajlu :cao:

Moj rus ima digitalni brojač sata i km/h
 
Pozdrav svima. nedavno sam se prikljucio sajtu i imam pitanje.
pre par dana sam pazario 1221.3 i cekam na isporuku. ono sto me zanima dok ne dodje, je kakav je menjac kod njega,tj posto imam vec 952, interesuje me da li je menjac kao kod njega, ili slican?

ovo me zanima najvise zbog toga kako se menja pravac kretanja, i da li je prakticno uzeti obrtac plug za njega...?
hvala unapred. Vlada
 
zrine892 je napisao(la):
oltovac je napisao(la):
ALTERNATOR KOD NAS U OSJEKU DOĐE 90E A U MAĐI 110E

Nemoguće da je kod nas jeftinije nego vani, ja sam se raspitivao u mađarskoj u pecuhu i rekao mi je da košta 155 eura. Jer sam htio vratit kako je bilo u orginalu.
Pitao sam i za prednju gumu 13.6 r20 koja je koštala oko 340 eura. A prije tri godine i više sam platio 130 eura u madarskoj. Nemoguce da je poskupljelo duplo... :zli:

Ja ti govorim koje su cene kod mene u prodavnici, skoro je bio jedan od 1150w za oko 100e, dok je cena od 1000w nesto manje od 80e.
 
zrine892 je napisao(la):
oltovac je napisao(la):
ALTERNATOR KOD NAS U OSJEKU DOĐE 90E A U MAĐI 110E

Nemoguće da je kod nas jeftinije nego vani, ja sam se raspitivao u mađarskoj u pecuhu i rekao mi je da košta 155 eura. Jer sam htio vratit kako je bilo u orginalu.
Pitao sam i za prednju gumu 13.6 r20 koja je koštala oko 340 eura. A prije tri godine i više sam platio 130 eura u madarskoj. Nemoguce da je poskupljelo duplo... :zli:

mucobieno je napisao(la):
a zasto neradi? nije valjda da sa njega je merio obrtaje motora?
to na 1025 nije problem onda, on ima sajlu :cao:

Moj rus ima digitalni brojač sata i km/h

nema veze samo digitalni ima jedan izlaz više ja sam takav stavio prije par mj u mađarsjkoj sam svaki mjesec tako da ti nelažem promjenio sam ih 4 kom prvi je bio oko 1000 kuna ovi svi oko 800
sutra ti dam broj od agro polj u osjeku pa provjeri ja sam i danas bio kod njih

Post je spojen: [time]1291211482[/time]
_________________________________________________
Lazaro023


imate pravo to je nekada bilo skupo kao i alnaser onaj mali kada sam ja kupovao bio 220e sada nijeni 150e

Post je spojen: [time]1291236828[/time]
_________________________________________________
zrine892 je napisao(la):
Na žalost to jedino sto ne radi. Radi ali nije točan... Previše pokazuje... Dam gas primjer za 200 obrtaja on meni baci za više od 500..
Ali nema veze, znam ja po km/h i i morat cu po sluhu malo... ::lose::


probaj ga dobiti na remenici alternatora mislim na mj obrtaja
 
Ok. Jel znate koja je cijena za tu dimenziju guma ?
Ja sam sredio alternator sebi za manje novaca i zadovoljan sam.
Ali stvarno iznenadili ste me sa cijenom.. :D
 
vlada_popov je napisao(la):
Pozdrav svima. nedavno sam se prikljucio sajtu i imam pitanje.
pre par dana sam pazario 1221.3 i cekam na isporuku. ono sto me zanima dok ne dodje, je kakav je menjac kod njega,tj posto imam vec 952, interesuje me da li je menjac kao kod njega, ili slican?

ovo me zanima najvise zbog toga kako se menja pravac kretanja, i da li je prakticno uzeti obrtac plug za njega...?
hvala unapred. Vlada
kupio si nov traktor a neznas kakav ima menjac?
verujem da su mali crnci unutra koji okrecu taj traktor....o boze kakav lik...
 
Nazad
Vrh