MTZ Belarus

Kolege one tri žice što idu do alternatora (ne znam tačno koja) probajte malo da ošmirglate, očistite te papučice i stegnite lepo.

Inače pre jedno 2 nedelje mi na 820 izbriše radne sate i sad sat ponovo od nule krenuo, da li je neko imao ovaj slučaj?
 
Код мене се пар пута десило да упалим и покаже радне сате и онда показује брзину кретања а стоји у месту па се опет врати на радне сате. То је можда првих 30 секунди од паљења а после све нормално.
 
Пукла у сетви.
c019ba77383e6592a6ad77caf57e95da.jpg
4762d5be57c2288cd6ce1d5904a944c3.jpg
 
Како се мења та осовина тј. да ли има још нешто сем ње?
 
ovo sam na brzinu sklepo za tanjiranje suncokretišta. ne znam samo da li će biti dovoljno da se drži samo na jednom brezonu mrzilo me da pravim još dva držaća da ih povežem sa ovima na tegu
IMG-20241019-162452.jpg
IMG-20241019-162447.jpg
 
Хвала. Не треба ништа да одвијам, из 2 дела је. Једино што ће ми матице требати за нову осовину.
 
Primetio sam sada u oranju da mi se u 5toj, prvi rang kornjaca, cuje ispod menjaca ili ti ispod desne noge tako otprilike kao neki limcici da su otkaceni pa tako treste, lupkaju ne mogu bolje da opisem zvuk, kao tipa da nesto landara....i to tako u duzi od pocetka do kraja mestimicno, kako naidje na neki otpor to se pojaca, onda se ne cuje i tako u krug....posto mi je zveknuo radio, to me je nenormalno nerviralo, pa sam nasao neku drugu brzinu, 3ca zec mi bila najpribliznija i tako nastavio...da li je neko imao slican problem? Samo u toj brzini ima takav zvuk iritirajuci?
 
Код мене се чују папучице кочнице само на одређеним обртајима, погоди се фреквенција вибрирања. Најбоље би било да је тако нешто безазлено.
 
i kod mene se čuju te papučiće pobaj da ih pritegneš na tren nekom gumom ili tome slično pa će ti se samo reći
 
Zvecka spojnica dve pedale kočnice. Meni se najbolje pokazala najlon kesa kao sredstvo kojim vežeš tu spojnicu da ne zvecka.
 
Hmmm mislim da nije to, to sam fiksirao parcicem karotna posto me je isto izludjivalo kad se otkaci pa krene da zvoni....da li postoji nesto sto moze da se desi tj pokvari bas u odredjenoj brzini pa da se cuju zvuci ispod menjaca? i to se cuje tako u talasima, kako naidjem na tezu zemlju ili na breg
 
Nazad
Vrh