MTZ Belarus

nebojša 100 da li si kad ugrađivao litvanske pumpe na 820ili 952?
Ako misliš na one sto su se relativno skoro pojavile kod ukrainaca sa dve poluge zaobidji to u širokom luku,ne valjaju ni za ....,ni zvuk kao rus nema a nema ni delova danas sutra za njih.
 
Kod Mađara su već dvevtri godine a uvjek zaboravim pitati kakve su povratne informacije od kupaca
 
Kod Mađara su već dvevtri godine a uvjek zaboravim pitati kakve su povratne informacije od kupaca
Da da to je to đubre,ima ih i za turbo modele i za obične.
Ljudi ih obično kupuju jer su bile jeftinije od remonta originalne pumpe a i malo zbog onih legendi koja i na forumu vlada da ne postoji dobar bosista.
Ja sam ih skidao i vraćao uvek staru remontovanu jer uglavnom ljudi nisu bili zadovoljni.
 
820 sa rotacionom pumpom je oštar kao benzinac. Ni jedan sa linijskom pumpom ne prima tako gas.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
A moj 560 imt sa rotacionom pumpom prima gas kao da ide na ugalj :ROFLMAO: .
Ja ne vidim potrebu za brzim odzivom na gasu od klasicne klipne pumpe ,npr Belarus 820 ,kad je sve kako treba prima gas jako dobro,nije to benzinac nakon svega.
 
ha ha dok je takvog mišljenja i prakse tebi je i Tomi u korist ali da može svašta da proguta moraš priznati
Ja sam x puta rekao da je jedan od glavnih krivaca za problema na ruskim traktorima rečenica "rus je to".
Moze da proguta svašta i da radi na svašta samo je na kraju uvek ishod sličan ili isti,eno u Dobanovcima jedan radi na plin i preradjeno ulje,u Kneževcu su na moje oci muckali sirovu naftu (kako oni kazu) i benzin i sipali u motor koji sam ja radio.
 
ma sve jasno ja nemam taj odnos "rus je to" ali vidim da se svašta sipa i da idu a ovi drugi ne tolerišu dok im jajajca ne zatitraš ne mere dalje pa sam samo prkomentarisao
 
ma sve jasno ja nemam taj odnos "rus je to" ali vidim da se svašta sipa i da idu a ovi drugi ne tolerišu i ne mere dalje pa sam samo prkomentarisao
Dobro ne može se ni meriti motor rusa tj sistem ubrizgavanja na njemu sa komonreil i koje kakvim pumpa diznama sistemima na novim mašinama a svu ekologiju kojom su natrpani da ni ne spominjemo
 
Nazad
Vrh