MTZ Belarus

@nebojsa100 Sto je moralo na sred ulice,nesto blokiralo pa ne moze da se pomeri ?.
Ništa nije blokiralo,mogao je traktor da se kreće nego je pretpostavka bila da je manjac crkao a nigde u celom selu nismo mogli da nadjemo toliku površinu ravnog betona da možemo da razvucemo rusa pa je na kraju moralo na sred ulice.
Ispostavilo se na kraju da je dif. stradao.
 
Kaže covek da ga niko dirati nece i stvarno svaki komšija koji je stao nije bukvalno reč rekao što rasturamo na sred ulice,za mene neverovatno,u mom selu bi bar sa dvojicom morao da se potuce.
Ima betona al problem je što nema 10 kvadrata ravnog betona,brdovit predeo,selo Slatina kod Bora.
 
Ala si ga razbuco ko bugarsku skupštinu,.😀Inače sve pohvale za meštane i poštenje što je danas prava retkost.
Malo da mu osvežimo pluća
20240615-200516.jpg
 
@ratatatui Jel si probao ,tj radio sa njim ?.Jel nece da puca cev posto kabina zivi na amortizerima malo ?.Ja kod mene imam rebrastu gumenu cev od 30-ak cm,nisam smeo bez nje da to montiram ,tacno se vidi iz kabine kad radim sa traktorom da se dosta pomera na njoj,tj tu ''zivi'' ,ne ostecuje plasticne cevi.
 
Nisam još radio sa njim danas sam je stavio.Video sam da si stavio rebrastu gumenu cev al mene mrzelo da idem da je tražim ali svakako ta tvoja izvedba je bolja.Ako bude problema tog tipa biće stavljena.
 
Nazad
Vrh