MTZ Belarus

Декс, кардан покрећу точкови када се креће иако није укључена предња вуча. И то може да се реши, купи се одговарајући кардан са празним ходом.
 
Meni se ne svidja sto na mtz nenormalnom brzinom vrti kardan, plus onaj ugao na grbavom mostu.
Sumanjam ja i da je to uskladjeno kako treba.
Znam svakakve likove, retko iskljucuju pa cak i jednog sto je na kinezu ukljucio i izvadio rucicu i ostavio kuci.
Ne kazem da je to ispravno ali nikom ne puce nista, tako ide godinama.
To nisu mtz traktori...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Aj da ne ulazimo u neku raspravu oko nebuloznih stvari kao što ne ova.
Jeb.... rusa njegova vuče nije usklađena pa ne moze da se vozi asfaltom devetom brzinom 40 na sat.
Znaci onda ovi sto prave ove zajebane masine poput JD,DF,VALTRE,MF itd itd su budale što su svoje masine namestili da automatski gase prednje vuce preko određene brzine tipa 12,13,15 na sat.
Svašta se na ovom forumu moze pročitati.
 
Nemoguće je da vozač ne primeti da je prednja vuča uključena.Recimo na 577 je baš brujalo ako je ne isključiš, na zapadnim se takođe čuje.
 
Prebrza potrosnja zupcanika,osteti zupcanike,osteti kardan,medju oslonac,razbije kardan,razbije karter motora,prebrza potrosnja prednjih guma ,itd itd ....
 
Ja nisam ni rekao da se ne cuje vec da ljudi tako voze, valjda im ne smeta...
Drugo, na jednom mom traktoru se ne cuje, nema veze kojom brzinom se vozi, krajnja je 30km/h.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ima vozaca traktora a ima i kocijasa.Nemaju svi osecaj za masine,najveca je greota kad neko od takvih kupi masinu neku u kao odlicnom stanju, i onda jadan ne zna sta ce od popravki ...
 
Sta mislis da ce se desiti sto vozi sa ukljucenom prednjom vucom stalno?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
У најмању руку откинуће кардан предње вуче, а он ће млатнути картет и разбити га пошто је од алуминијума.
 
На 50 сати мењам уље. За то време не би требало да буде мочвара.
 
Na 50 sati ulje u motoru menjac ili u filteru ?.Ja taj filter cistim na 250-300 sati na koliko i menjam ulje u motoru,ne bude nista prljavije nego kod tebe,samo bez muva i svega ostalog xd.
 
50 сати уље у филтеру. Буде прљавштине (после сецкања сунцокрета и после спремања за сетву) али муве још нисам налазио.
 
Ovaj put sam zajebao sam sebe.
Radio sam na svakakvim terenima al ovako još nisam .
Aj što smo ga rasturili na sred ulice nego što će tu morati da ostane par dana.
b723507b80ef4fc33a615d6131d8d39a.jpg
433923caa914e08546d2e38fc3d82470.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh