MTZ Belarus

Belarus 1021 ,vidim po oglasima ima sa vazdusnim filterima kontam suvi i ovaj mokri,tj u ulju kao ,jel samo to razlika ili ima jos necega oko motora ?.
 
A konkretno kako? Je l lako da pali, dimi? Pošto nemam veze sa njima. Kod hidraulike šta?
Ako ne znaš ništa bas o rusima najbolje povesti nekog majstora koji ih radi ili bar nekog ko ga ima i zna kako se vozi I kako se rukuje sa njim.
Kako motor pali,kako radi,dal ima dima na auspuhu i koje je boje ako ga ima,dal duva ili ne na iber,koliki je pritisak.
Menjac dal se lepo salta,dal ima sve brzine,dal ima neke čudne zvukove u nekoj brzini.
Kako kvacilo odvaja.
Kako reaguje hidraulika.
Kakve su gume (nije mala stavka).
Dobro pregledati curenja jer su uglavnom oprani i to dobro itd itd.
 
Кажу у вестима да ММЗ модернизује Д-245 - добија нови систем рециркулације гасова, хидроподизаче вентила и балансно вратило, као и да су увозне дизне заменили домаћим.

 
Kaže vlasnik zadimio na iber jako i ugasio se al posle smo ga upalili i radi samo se malo čudno cuje
e92f2a9f0102bd970aed377d30224fb1.jpg
d726c0668b8dafcee24bef200d3215f8.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Malo se čudno čuje hah..
Što bi rekli ovi moji lokalci"ma rus je to može on da ide", a da ulože malo i srede kvar to nije bitno...
 
Na mtz820 se predeo ispod volana pregreva i nekad se volanu smanjuje funkcija,pre odredjenog vremena se desavalo slicno i ali je posle radio ok.
Da nije mozda do nivoa ulja?Sta je problem?
 
Da nisi gurnuo ručicu za kipovanje pa da je ostala?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 

Kolege, da li je ovo jeftniji ili skuplji orbitol?
Trenutno sam jedva dosao sa njive koliko krivuda traktor, probao bih da zamenim ovaj orbitol sa nekim kvalitetnijim? Gde kupiti?
 
ja bi rekao da je jeftiniji .Ali prvo kreni od klipa , to ti je naj jeftinija varijanta ,pa onda pogledaj da nema lufta u zglobovima...Ja sam tako kupio nov orbitrol 200e ... i na kraju se ispostavilo da je klip propustao ,25e reparacija.
 
Pa krene u desno npr, ja okrecem volan blago u levo, nista ne reaguje, motam jos malo vise, nista, motam jos malo vise ,nista, i sad kad smotam jos jace krene u levo ali previse. Sad treba da ga ispravljam u desno, opet se isto ponasa. 8.brzina mi je najbrza, 9 nisam smeo ni da pomislim da ubacim
 
Nazad
Vrh