MTZ Belarus

Samo zanimljivi slučajevi .
Kaže vlasnik malo samo lupka kad se mota,šta bi bilo da mnogo lupa.
5616809ee4e6cc5410907e65a10e114e.jpg
4f8d2474ac507b47376825f5819a2cb8.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Pa onda ti nesto ne štima... Akumlatori na rusu traju po 8 godina.
Ja sam prošle godine zamenio a rus je kod mene sad šesta godina. A bivši vlasnik mi rekao da da imaju 2-3 godine kad sam ga uzimao.
 
Mi imamo jedan od 140ah nazad, brzi alnaser, pali redovno...

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Да али код тебе је онда паљење на 12в а кад имаш 24в онда мора преправити све да буде на 12 в и један акумулатор...
 
Zmigavci mi ne rade ,prvi put sa njima problem.Prvo mi se desilo da nisu blinkali,nego kad dam bilo levi ili desni zmigavac,oni samo sijaju kao obicna sijalica,nema paljenje-gasenje.Onda jednog dana samo su prestali da rade,ni jedan ne radi,ni na onom dugmetu gde se ukljucuje sva 4 ,tj dugme sija,ali zmigavci ne haju ni 2% :LOL:.Sta bi moglo biti problem,sem osiguraca naravno ,ovde levo na instrument tabli ove kocke,jel neka od njih nekako povezana sa zmigavcima ,ova prva,ili druga mozda ?.


 
Ovaj levi. Gledaj samo da bude sa 6 izvoda kad kupuješ. Da ima indikaciju prve i druge prikolice.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Zmigavci mi ne rade ,prvi put sa njima problem.Prvo mi se desilo da nisu blinkali,nego kad dam bilo levi ili desni zmigavac,oni samo sijaju kao obicna sijalica,nema paljenje-gasenje.Onda jednog dana samo su prestali da rade,ni jedan ne radi,ni na onom dugmetu gde se ukljucuje sva 4 ,tj dugme sija,ali zmigavci ne haju ni 2% :LOL:.Sta bi moglo biti problem,sem osiguraca naravno ,ovde levo na instrument tabli ove kocke,jel neka od njih nekako povezana sa zmigavcima ,ova prva,ili druga mozda ?.


Ја сам ручку мигаваца скинуо отворио очистио контакте и све ради.Треба скинути волан мали шрафцигер и пуно живаца😁
 
Nisam spomenuo odma,ali mislim da je @zikabog u pravu.Na njivi nocu sam od te leve strane cackao nesto oko sijalice za sat temperature,i vrv sam nesto ostetio kod te prve kocke,nisam sumnjao na to odma....Sutra idem za grad,kupicu taj deo ako nadjem.
 
Kako proveriti ispravnost ovog reglera napred (kako se inače naziva?) što ima osigurač na sebi? Često mi crkava osigurač i vidi se da je malo nagorelo kod stopica. Ne zanm Srđan dal prati ovu temu ili da pitam na el .instalacijama.
 
Juce u toku podrivanja izgubih levu kocnicu skroz,pedalu ima al nekoci nimalo ,do juce je kocila odlicno,u cemu li je problem mtz82
 
Nazad
Vrh