MTZ Belarus

Moguće da je to za kočnice, posebno lijevi točkovi, posebno desni. Neki SDF-ovi to imaju.
 
Danas krenuo u jednu probu,da malo sredim kancelariju
8218c79c6f31f1b292e41395ad8fcb9d.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@geci: I mene zanima di si nabavio materijal? Jesi uzimao gotove pa lijepio ili si sam krojio? Vidim na netu da ima gotovih, iskrojenih tapacirunga. Kod mene se objesio tapacirung di su lufteri za ventilaciju, a ni ostali nisu puno bolji.
 
Mislim i da je motor drugačiji po euro normama što diže cenu,a onda nama nije interesantno, i ovako je poskup...
 
To je sve u kompletu slepljeno sirina 140cm i duzni metar je 1600din,jos sutra treba da uzmem lepak sa sundjer pa da krenem ozbiljnije sa poslom,samo me molo jebu te zabice za tapacirung ove sto sam uzeo katastrofa a neznam gde ima original da se nabavi

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Trebalo bi da je kaminsov motor unutra i da ima ehr hidrauliku i koje kakve sitnice i to mu je sigurno diglo cenu ljudcki poput zapadnih a ljudi kad rizikuju pre će rizikovati sa zapadnim jel ipak rus je rus.
 
To je sve u kompletu slepljeno sirina 140cm i duzni metar je 1600din,jos sutra treba da uzmem lepak sa sundjer pa da krenem ozbiljnije sa poslom,samo me molo jebu te zabice za tapacirung ove sto sam uzeo katastrofa a neznam gde ima original da se nabavi

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Imaš te žabice ubodne u agropanonki.
 
Trebalo bi da je kaminsov motor unutra i da ima ehr hidrauliku i koje kakve sitnice i to mu je sigurno diglo cenu ljudcki poput zapadnih a ljudi kad rizikuju pre će rizikovati sa zapadnim jel ipak rus je rus.
Sale ne bi trebalo da ima kamiksa,ima standard ruski motor samo malo lepše upakovan.
Menjac je drugačiji,trebalo bi da ima reverzer mehanički,malo više dugmića i možda je malo lepši i malo kulturniji.
 
Овај 82.3 у Русији кошта око 2,3 милиона рубаља, што дође око 24 'иљаде евра.
 
Nazad
Vrh