MTZ Belarus

Nažalost mora na čist bezobrazluk sa svima njima,ako se čovek postavi korektno i normalno moze samo da bude zajeban i nista vise.
 
To je meni krivo. Jbt kad sam donio lovu sve odlicno a sad bi bili spremni i da se svadjaju. Onaj plasticni cep na rezervoaru preskace navoj ako naspem pun rezervoar prosipa. Niko nista. Bas mi je krivo jos su to sto se kaze moji ljudi zivimo na 5 kilometara. Kako bi se ponasali da je uzeo neko traktor iz Trebinja.
 
Taj cep rezervoara baci,ja sam menjao 3 njegova cepa i na kraju najbolji posao radi cep od kanistera ulja.Samo normalno odradi odusak na njemu i to je to.
 
To je meni krivo. Jbt kad sam donio lovu sve odlicno a sad bi bili spremni i da se svadjaju. Onaj plasticni cep na rezervoaru preskace navoj ako naspem pun rezervoar prosipa. Niko nista. Bas mi je krivo jos su to sto se kaze moji ljudi zivimo na 5 kilometara. Kako bi se ponasali da je uzeo neko traktor iz Trebinja.
Jel to kod Gusana?
 
892 130 radnih sati,kada se startuje treba mu nekoliko sekundi da sastavi normalan rad,posle toga bude sve ok. Sta moze biti uzrok toga? Jos nisam zvao AP da reklamiram
 
I ja bi rekao da je hladno ali ako je pod garancijom ja bi prijavio da ne bude da posle što nisi.
 
Ma kakvo ladno nemojte se sprdat,ja kad sam kupio 820 nov prve dve zime je temperatura padala ispod -20 i traktor je palio bez grijača
(Jel isti nikad nije radio)i nikad nije frkto kad upali i ne frkće ni dan danas nakon 7000rs i 17g starosti
 
Nek otvori onaj veliki sraf na ac pumpi,ispod je opruga,mozda je ona pukla,ja sam imao taj problem,kvar od par desetina dinara ali me namucio dok nisam skontao sta je u pitanju.Mada sam ja kupio novu ac pumpu jer kod mene je opruga pukla u 3 ili bese cak 4 dela i malo je izgrebala taj prostor u kom se ona nalazi pa nisam hteo rizikovati da propusta u karter dizel,nju sam ostavio za rezervu sa novom oprugom u njoj.A nova ac pumpa se pokazala dobrom jer hvala bogu za sada jos radi dobro,ima oko hiljadu sati ...a npr za ursus traktor sam isto kupovao ac pumpu i nije bila dobra,propustala dizel u karter....nisu samo za rusa delovi losi izgleda.
 
Hvala svima na odgovorima. Verovatno je AC pumpa problematicna. I vizuelno mi nije kako treba kad je uporedim sa AC na 82 staroj 43 godine,ova nekako jadno izgleda. Mora da mi se tako zalomilo valja nesto da se reklamira
 
Novi tip tako radi na hladnom...par sekundi nepovezeno radi i dodje sebi.i tako je od 2009,a ti ako hoces i generalnu radi ako ti volja...
 
Sto vise informacija olaksace mi,samo da znam moze li se probati bez majstora ili ne.Radila je bez problema sad u oranju nisam mogao da zakljucam.Nisam hteo siliti,nema od nazad nista za podesavanje?
Kod mene se bila pojela uska na klipu i klin pa nije dizao dovoljno visoko i nije se moglo zakljucati.Desavalo mi se i da napada blata tu kod klipa
 
Nazad
Vrh