MTZ Belarus

Da li neko zna gde moze da se kupi cep za rezervoar od nafte za 892, ne ide pod pravim uglom kraj nego je onako pod uglom....
Bilo je u AP da se kupi fabrički metalni nastavak (za metalne rezervoare) i crevo za spajanje sa rezervoarom i onda ti čep bude skoro do stakla..... Automatski ako su metalni rezervaori može da stane skoro 20L više bez prosipanja kada se stavi taj nastavak....
 
Traze mi 17 ooo e za 892 2005 do 2010 godista, ko zna koliko posla i radnih sati. A nov 30500 e, malo mi to nerealno, mislim da njihova neka cena treba da je oko 12-13 hilj evra....
Cene su takve kakve su... Za dobru mašinu moraš odvojiti malo više nego što si očekivao... Sve je otišlo gore. Možda ti je najbolja opcija da pogledaš Polovne traktore u AP stanje i modeli se uvek menjaju... Oni ih pregledaju pre prodaje i urade sve što treba.... Koliko se sećam imaš i garanciju 6meseci na polovan traktor....
 
Cene su takve kakve su... Za dobru mašinu moraš odvojiti malo više nego što si očekivao... Sve je otišlo gore. Možda ti je najbolja opcija da pogledaš Polovne traktore u AP stanje i modeli se uvek menjaju... Oni ih pregledaju pre prodaje i urade sve što treba.... Koliko se sećam imaš i garanciju 6meseci na polovan traktor....
Do sad to sto sam kod njih video nije mi se svidelo. A i nema 892 samo ostali modeli...
 
Ja sam kupio u AP par komada, i nemam nikakvih problema. Imali su i metalne i plasticne
Da li neko zna gde moze da se kupi cep za rezervoar od nafte za 892, ne ide pod pravim uglom kraj nego je onako pod uglom...valjda ovi novi imaju prav koliko sam skontao, sve u svemu, koji god cep da sam uzeo cuuuuuuuri....neko mi rece da je probao i u Agropanonci pa su mu rekli 'biraj koji hoces iz magacina ali ce svaki curiti' :D resenje sam nasao sto stavim kesu, ali citajuci ovde sam odustao od toga da ne upadne parce unutra pa napravim tek posao jos gori
 
Cene su takve kakve su... Za dobru mašinu moraš odvojiti malo više nego što si očekivao... Sve je otišlo gore. Možda ti je najbolja opcija da pogledaš Polovne traktore u AP stanje i modeli se uvek menjaju... Oni ih pregledaju pre prodaje i urade sve što treba.... Koliko se sećam imaš i garanciju 6meseci na polovan traktor....
Nema nikakve garancije, ustvari ima dok ne prebaciš pare, posle toga, ti objasne da je to polovno.... itd. Ne pregledaju, ni ne pogledaju traktor...
 
Sta moze biti problem na rus 820,na ler gasu mi svetla skoro se ugase,radio takodje,i ventilator grejanja u kabini jedva radi.A kad ugasim motor sve radi normalno.
 
Ne puni na leru ?.Moram probati sa unimer ,bio je alternator kod elektricara jer je punio slabo na leru,sad ispadne bolje da nisam dirao nista xd ....Ovaj problem se pojavio od pre 2 dana,a ima desetak dana kako je bio kod majstora.
 
Ако ти светла чкиље док трактор ради зеза алтернатор јер кад га угасиш црпи струју из акумулатора и сија нормално.Које паљење и имаш 12 или 24в
 
Ali sto bi bilo slabije svetlo nego kad je traktor ugasen nema logike

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Meni je na "starom" autu bio taj problem, i rešio sam ga zamenom četkica na regleru, usput i ležaja....
Opet usputno, premenih i kaiš i zategoh propisno...
Kada auto radi, svetla su primetno bila slabija, ako upalim i svetla za maglu, bukvalno ko fenjeri...
Čim ugasim auto, svetla i farova i maglenki sijaju "normalno"...
 
Nazad
Vrh