MTZ Belarus

kad ste vec kod ovoga, da li neko zna mozda ili da li moze i hoce da napise, za nas koji nismo u pdv-u i nemamo povracaja, da li ko tih prodaja novih masina moze ono....'ne treba mi racun, ne racunaj pdv' ili je to prazna prica?
Kada sam kupovao setvospremač i pužni transporter rekli su mi cenu a da nisam ni znao da je to bez pdv-a, jednostavno ne dobiješ račun, dobiješ uputstvo gde je na zadnjoj strani popunjen datum prodaje i od kad teče garancija pečat i to je to.
 
Ja tog Vlajka i tog rusa znam
Vlajka znam 25god a rusa 10g
Cak znam i kako je pukao
A verujte da nisam zainteresovan jel previse dobro znam gazdu
Ukljucivac prednje vuce je skinut kao i kardani bas samo nesto sitno fali ali on nema vremena, staklo zadnje fali

Nije to roba za mene
Bolje dati 7_8 uzeti nesto 2000+g pa i uraditi motor samo nek je uljudan i dobre gume
A ja dok ne uvucem sam hizne i klipove tesko da verujem na rec sta je stavljeno


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Objasnile su kolege lepo to oko PDVa
Samo bih ti dodao da ne ocekujes kad pozoves telefonom da ti kazu moze. Drugo negde ce reci kao moraju materijal da plate PDV pa da podelite na 10% ali ni na to ne pristaj.
Da da jesu, tako sam nesto i mislio....a da oko ovog deljenja naravno nista, namazano to sve, zato i pitam ovde bolje posto je neko spomenuo da su cene skoro iste novih bez pdv-a i polovnih, sto je skoro i u pravu na zalost
Gledam u Basaidu kod onog Corica ima finih spremaca i 3.2 sklopivi i 3.7....bas cu otici ovih dana da pitam za uslove
 
Poslednja izmena:
Koja je realna cena za 892 da se trguje sa polovnim onako u solidnom stanju od 2000 do 2010 godiste?
 
to vis enije normalno, do pre tri godine tj 2-3 su i bile neke realne cene, posle, uzas...preko zime jedne skocilo nenormalno....
Traze mi 17 ooo e za 892 2005 do 2010 godista, ko zna koliko posla i radnih sati. A nov 30500 e, malo mi to nerealno, mislim da njihova neka cena treba da je oko 12-13 hilj evra....
 
Traze mi 17 ooo e za 892 2005 do 2010 godista, ko zna koliko posla i radnih sati. A nov 30500 e, malo mi to nerealno, mislim da njihova neka cena treba da je oko 12-13 hilj evra....
Da li je realno ili ne to ti je što ti je...2010to,sa 2200rh,ravan most dobre gume, plaćen je u tom cenovnom rangu lane...
 
Da li je realno ili ne to ti je što ti je...2010to,sa 2200rh,ravan most dobre gume, plaćen je u tom cenovnom rangu lane...
Znam sta kazes, nasao sam jednog 892 negde u sremu za 12000 e ali nisam isao da ga vidim verovatno mu nesto fali....
Videcu do proleca ne zurim koliko cu morati da se izujem da uzemem nesto valjano....
 
Sve zavisi za šta ti treba.
Za rad u njivi,oranje,spremanje,tanjiranje mnogo bolji 1025.3.
Za transport 1021.3.
За 1025.3 знам какав је мењач. Које је разлика наспрам 1021,распоред брзина,категорије?Нисам никад седео нити пробао 1021.
 
Nazad
Vrh