MTZ Belarus

1021 ima 14/4 menjac, jedna rucica kod volana i jedna sa strane... A 1025 4 ranga sa po 4 brzine, dve ručice sa strane?
Ispravite me ako grešim, nisam vozio ni jedan.
 
1025.2 (lim hauba) 1025.3 (plastika) imaju sinhroni menjac: I i II rang pa brze/spore/rikverc x4

Bilo je isto pitanje pre nekoliko meseci

 
Вероватно као београдски сајам и зоолошки врт, добиће негде ледину далеко од града. Наравно пољопривредно земљиште прве или друге класе...
 
Ima li neko prednje blatobrane da odgovaraju na rusa 552, a da mu smetaju i da je voljan da ih proda?
Takođe mi treba i onaj poklopac na haubi što dodje iznad čepa hladnjaka
7f484b571f7cfa5590fc717ddded3005.jpg


Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Da li neko zna gde moze da se kupi cep za rezervoar od nafte za 892, ne ide pod pravim uglom kraj nego je onako pod uglom...valjda ovi novi imaju prav koliko sam skontao, sve u svemu, koji god cep da sam uzeo cuuuuuuuri....neko mi rece da je probao i u Agropanonci pa su mu rekli 'biraj koji hoces iz magacina ali ce svaki curiti' :D resenje sam nasao sto stavim kesu, ali citajuci ovde sam odustao od toga da ne upadne parce unutra pa napravim tek posao jos gori
 
Ne mozes kesu koristiti jer ce praviti vakum.Mora da postoji mogucnost da vazduh ulazi u rezervoar.
Ja koristim cep od kanistera ulja 20l.
 
Navoj na cepu koji ja koristim mora malo da se stanji sa npr glodalo na busilici.Probusis i rupu tanku za vazduh,u rupu uvijes sraf za drvo npr,ali da ne bude tesno.I sa unutrasnje strane tog srafa na navoj zavijes parce sundjera,ili nesto ...da spreci pljuskanje nafte kroz tu rupicu napolje.Meni ovo radi dobro,rezervoari su suvi,malo bude masno oko cepa ,ali se ne sliva do rezervoara.Bolje nego sa fabrickim cepom po meni.
 
Da li neko zna gde moze da se kupi cep za rezervoar od nafte za 892, ne ide pod pravim uglom kraj nego je onako pod uglom...valjda ovi novi imaju prav koliko sam skontao, sve u svemu, koji god cep da sam uzeo cuuuuuuuri....neko mi rece da je probao i u Agropanonci pa su mu rekli 'biraj koji hoces iz magacina ali ce svaki curiti' :D resenje sam nasao sto stavim kesu, ali citajuci ovde sam odustao od toga da ne upadne parce unutra pa napravim tek posao jos gori
Ako možeš da nađeš čep od kante 20lit mabanol ulja, u Agropanonki se prodaje to ulje i čep od te kante paše na rezervoar 892.
 
Ima li neko prednje blatobrane da odgovaraju na rusa 552, a da mu smetaju i da je voljan da ih proda?
Takođe mi treba i onaj poklopac na haubi što dodje iznad čepa hladnjaka
7f484b571f7cfa5590fc717ddded3005.jpg


Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
blatobrane mozes da nadjes nove za oko 30e kom. Ja kad sam uzimao bili su 2800kom, ali to bilo pre 5godina...
Pogledaj na lazaro ili korkus ...
 
Da li neko zna gde moze da se kupi cep za rezervoar od nafte za 892, ne ide pod pravim uglom kraj nego je onako pod uglom...valjda ovi novi imaju prav koliko sam skontao, sve u svemu, koji god cep da sam uzeo cuuuuuuuri....neko mi rece da je probao i u Agropanonci pa su mu rekli 'biraj koji hoces iz magacina ali ce svaki curiti' :D resenje sam nasao sto stavim kesu, ali citajuci ovde sam odustao od toga da ne upadne parce unutra pa napravim tek posao jos gori
Одеш на одпад одсечеш од неког аута тј резервоара цев са чепом и гуменим цревом спојиш и миран...
 
Nazad
Vrh