MTZ Belarus

Moraju da se obiđu svi iz oglasa pa posle polako da se sumira i vaga koji je najbolji.
Nikad nisam bio za to
Uvek mi je bilo bitno da mi "LEGNE" masina, nekad odes vidis nije to sta je rekao jos te gleda u oci i laze jbg

Npr ja sam ovu 52 kupio telefonom
Rekao sam oceni je od 1_5
Kaze covek zbir motor menjac prednja vuca kocnice volan hodraulik prosek 3,5 nema antifriz i akomulator
Cena bila 500e i 5 jaganjaca imao je i kabinu


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
f1d088f99f5513875d47d66692ccaf2f.jpg
 
Telefonom mogu da kupim samo nešto baš jeftino ili od rođaka, poznanika, drugara gde znam šta se prodaje.U ostalim slučajevima ne verujem nikome ništa.
@cipu_84 Nisam rekao da traktor ne valja, pišem generalno.
 
Kupujem masine ili na prvu loptu dok ne stignu do oglasa ili oglase pratim po pola godibe i vise.
To da kazem sad imam pare i idem da kupim nikad nisam. Pricam o polovnim stvarima.
 
Kad odem videti traktor mene motor ne zanima!!
Ako vidim da je i ostalo lose onda mogu misliti kakvo je ulje sipao kad si SKRNAV onda si takav u svemu!!

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Biće na prodaju moj 552 u skorije vreme, ako ti nije hitno. Moram prvo osposobiti 1025 da ga zameni da radi (međuredne) površinske poslove, da nabavim uske gume i utovarivač.
643ceab8e900afcdb739372c73a3834e.jpg
a9cff90f6d6ab0bcbeb5607f074bb0c5.jpg
6bfbd5da53c04d54da330bbd0ea563ec.jpg


Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
Na ovom traktoru samo razvodnik treba da se radi, imam set gumica da remuntujem, ali nikako da se hvatam posla. Kad radi sa hidraulikom curi na menjaču, kao da ima mesečni ciklus

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
Sto je Luka napisao pre par postova kad ga vidiš pa vidiš da to nije to.
E ovo vam je taj što nije to to,generalna motora urađena a kućište od 150e izgleda kao da su deca varila na opšte tehničkom,sta li je tak sa onim što se ne vidi kad je ovako urađeno ono što se vidi.
 
Od ovog coveka sam kupio Poljostroj zitnu sejalicu. Sejalicu dobra limarija, garazirana, ali svaka cev krpljena i lepljena selotejpom, par popucalih baterija zavareno kao nogama, sve u svemu aljkavo do zla Boga.
Ne verujem ni da je ovaj Rus imao nesto specijalno dobar tretman.Ja bih bio jako oprezan na mestu onoga ko kupuje od njega bilo sta.
 
Od ovog coveka sam kupio Poljostroj zitnu sejalicu. Sejalicu dobra limarija, garazirana, ali svaka cev krpljena i lepljena selotejpom, par popucalih baterija zavareno kao nogama, sve u svemu aljkavo do zla Boga.
Ne verujem ni da je ovaj Rus imao nesto specijalno dobar tretman.Ja bih bio jako oprezan na mestu onoga ko kupuje od njega bilo sta.
Zanči ima tešku ruku za varenje

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
Meni je poznato koliko je teško naći polovnu dobru mašinu. Dosta sam obišao, kad god sam nešto hteo kupiti, zadnjih par godina bio sam u potrazi za polovnog traktora 1221.3 ili 1523.3, gde god sam išao i obišao samo sam se razočarao, ako mi se ne sviđa ni dzabe da mi da, neću da ga donesem u dvorište i tako sam se odlućio opet za nov traktor. Ovih dana pozvao sam svakoga iz oglasa ko prodaje setvospremac od 5,5-6,2m, ni jedan nema da nije varen, iskrivljen ili slicno, tako da ću čekati kad bude bio povraćaj i kupim opet nov.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
kad ste vec kod ovoga, da li neko zna mozda ili da li moze i hoce da napise, za nas koji nismo u pdv-u i nemamo povracaja, da li ko tih prodaja novih masina moze ono....'ne treba mi racun, ne racunaj pdv' ili je to prazna prica?
Može kod domaćih proizođača, ne može na uvozne mašine, zato što uvoznik mora da plati carinu i pdv prilikom uvoza.

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh