MTZ Belarus

Upravo tako,a to sve oni vec imaju koliko znam,i drugi motor,menjac,samo to nije za ovo trziste kod nas jer bi kostalo kao zapadne masine.
 
Е, а онда нема места за кутију са алати или фрижидер или место за снајку кад се крене недељом, на пијац.
Pa,da,dobar argument..letos u jd 20 serije,mislim da je 6420 nisam imao mesta za kofer sa pićem...i koji ima frižider stane tek jedna ili dve limenke,bezveze,to da u oko staviš...za snajku bi se već našlo mesta...
 
Volim samo fine poslove .
356e543b84b0cd7f8689af9ed4efd179.jpg
716d98300f4a1a1aeb1ae28bbd84f902.jpg
36cb9e2c2446db7019c4ec7bf996ae73.jpg
9431ad3d9ed3ceb57f560b938f53f5a1.jpg
fdf58488cda15a10bd76762b06ac6c26.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Kad odradim ovako par poslova uzastopno u radionici ja počnem da zavidim ljudima koji ne rade po terenu već samo u radionici,neuporedivo lakše.
 
Kad odradim ovako par poslova uzastopno u radionici ja počnem da zavidim ljudima koji ne rade po terenu već samo u radionici,neuporedivo lakše.
А јеси ли размишљао некада да набавиш камион са платформом, па шта треба крупније да се ради, натовариш на тај камион и обавиш у својој радионици, топло, без ветра, кише или сунца, где ти је сав потребан алат на дохват руке?
 
А јеси ли размишљао некада да набавиш камион са платформом, па шта треба крупније да се ради, натовариш на тај камион и обавиш у својој радионици, топло, без ветра, кише или сунца, где ти је сав потребан алат на дохват руке?
Najmanji problem bi bila jedna lepa slepa al onda imam problem sa musterijama.
Sad vozim kombi koji troši 12,13 litara,natovaren je stalno a i ja ga ne žalim na gasu pa i to kad treba da plate prevrću očima i kukaju da je skupo,zamisli kad bi rekao da treba da plate samo osnovne troškove(gorivo i putarinu) za slep,tačno bi mnogi u nesvest pali.
 
Ljudi nikakav problem nije kabina a ni oprema u njoj,problem je naše tržište.
Mi hoćemo najjeftiniju verziju traktora i to i dobijamo.
Da stave samo onu euro kabinu kao na 1523 pa je bolja od ove al opet nije ta cena.
 
Ма јасно је то, али да ти се понавља пар пута годишње да у баш у атару радиш поправку... ја бих замрзео тај посао.
I da je par puta godišnje to ne bi bilo strasno,ume da bude i par puta mesečno😀.
Najludja akrobacija je bila bas kod tebe u komsiluku.
Menjanje spoljnog ležaja na zadnjoj poluosovini 200m pre skretanja za Idvor kad ideš iz pravca Kovacice na putu u sred trake.
 
Онај 1025 прошле-претпрошле године?

Оно је бар било лето, тј. са фотке ми није изгледало да није јесење-зимско доба.

Знам да када изађем напоље из куће у такво доба и моја прва реакција буде да увучем врат, пропадне ми сав ентузијазам за било каквим послом. Уф, да још да тада треба да се зезам са тонама 'ладног и масног гвожђа...
 
Nazad
Vrh